Oğuzeli zabıtası görev başında

0
402

Gaziantep’te Oğuzeli Belediyesi zabıta ekipleri, halk sağlığını yakından ilgilendiren konularda ilçe merkezinde denetimlerini ara vermeden sürdürüyor. Halk sağlığının en önemli önceliklerinden birisi olduğunu vurgulayan Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, zabıta ekiplerinin gece gündüz görev başında olduğunu söyledi. 
Oğuzeli Belediyesi zabıta ekipleri gıda satışı yapılan işletmeler başta olmak üzere ilçe genelinde denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Oğuzeli halkının daha güvenli ve sağlıklı alışveriş yapabilmeleri için zabıta ekipleri işyerlerinin temizliği, son kullanma tarihleri, ürünlerin raf ömrü başta olmak üzere tüm konularda iş yerlerini denetliyor. 

ÖNCELİĞİMİZ HALKIMIZIN SAĞLIĞI
Halk sağlığının en önemli önceliklerinden birisi olduğunu altını çizen Kılıç, zabıta ekiplerinin denetimlerini aralıksız olarak sürdürdüğünü söyledi.
Vatandaşların aldıkları ürünleri gönül rahatlığı almaları için yoğun çaba sarf ettiklerinin vurgulayan Kılıç, zabıta ekiplerinin gece gündüz görevleri başında olduğunu ifade ederek, “Vatandaşımızın sağlığı ile oynanacak hiçbir eyleme tahammülümüz yok. Bunun için zabıta ekiplerimiz denetledikleri iş yeri sahiplerini dikkatli ve titiz olmaları noktasında sürekli uyarıyor. Oğuzeli’nde yaşayan vatandaşlarımızın bize güvenmelerini ve yaşadıkları problemleri bizimle iletişime geçmelerini istiyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here