15 yaşındaki öğrencisiyle kocasına yakalandı!

0
491

ABD’deki bir Hristiyan okulunun öğretmeni, 15 yaşındaki öğrencisiyle birlikte yataktayken kocasına yakalandı. 29 yaşındaki kadının 2016’dan bu yana ilişki yaşadığı öğrencisine alkol ve esrar verdiği iddia edildi.   

29 yaşındaki Hıristiyan Okulu öğretmeni Andrea Nicole Barber, Cuma günü ABD’nin Oregon eyaletine bağlı Cottage Grove’deki evinde gözaltına alındı. 2016’dan bu yana ilişki yaşadığı 15 yaşındaki öğrencisine alkol ve esrar verdiği iddia edilen kadın, hâkim önüne çıkmayı bekliyor.                                             

Gözaltından önce, kadının öğrencisiyle yataktayken kocasına yakalandığı belirtildi. Öğrencinin babası, bu olaydan sonra çocuğunun Andrea Nicole Barber ile fotoğraflarının yer aldığı isimsiz bir e-posta aldığını ifade etti. Babanın polise gitmesi üzerine, bu ilişki ortaya çıktı.                       

Yetkililer, kadının Logan Hıristiyan Okulu’yla ilişkisinin kesildiğini söylese de, Andrea Nicole Barber’in biyografisi okulun sitesinde hâlâ duruyor. Genç kadın burada “Andrea her zaman gençlerle çalışmak için var olduğunu hissetti ve Tanrı ona bu kapıyı açtığı için çok heyecanlı” ifadesiyle tanıtılıyor.

milliyet.com.tr

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here