26’ıncı GAPSHOES Fuarı kapılarını açıyor

0
393

Uluslararası Ayakkabı, Terlik ve Yan Sanayi Yaz Fuarı (GAPSHOES), 13 Aralık Çarşamba günü saat 14.00’da Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün katılımıyla açılacak.
Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Türkiye Umum Ayakkabıcılar Federasyonu, Gaziantep Kunduracılar Odası ve Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı desteğiyle (KOSGEB), Akort Fuarcılık tarafından organize edilen GAPSHOES Fuarı 26’ıncı kez düzenlenecek.
Gaziantep Ortadoğu Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuara başta Gaziantep olmak üzere Adana, Çankırı, Hatay, İstanbul, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Konya, Samsun ve Şanlıurfa’dan firmalar katılacak. Fuarda, Suriye, Suudi Arabistan, Irak, Çin ve İran’dan da firmalar yerini alacak.
Yurt içinin yanı sıra, Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinden yaklaşık 35 bin ziyaretçinin gelmesinin beklendiği fuarda, 300 firma 800 marka ile yer alacak. Firmalar, 2018 yılı yaz modellerini görücüye çıkaracak.
Erkek, kadın, çocuk, spor, iş emniyet, askeri ayakkabı, terlik, saraciye ürünleri, taban, aksesuar, tekstil, kimyevi maddeler, kesim, monte hazır taban, dikim, finisaj ve diğer makineler gibi ürün gruplarının yer alacağı fuar 4 gün boyunca saat 10.00-19.00 arasında ziyaret edilebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here