29 Ekim Cumhuriyet Kupası, Gaziantep Kolej Vakfı’nın

0
424

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Geleneksel 5’inci Basketbol müsabakalarında namağlup unvanla şampiyonluk kupasını kucaklayan Gaziantep Kolej Vakfı Yıldız Erkekler Basketbol takımı, düzenlenen törenle ödüllendirildi. Antrenör ve sporculara çeşitli ödüllerin verildiği törende şampiyonlara arkadaşları sevgi gösterisinde bulundu. 

Şehitkamil Belediyesi ve Gaziantep Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Geleneksel 5. Basketbol Müsabakalarında namağlup unvanla şampiyonluk kupası kazanan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Yıldız Erkekler Basketbol takımı oyuncuları Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen törenle ödüllendirildiler.

Katıldıkları bütün maçları büyük farklarla kazanan ve namağlup unvanı alarak Cumhuriyet Kupasını okullarına götürmeyi başaran öğrencileri arkadaşları büyük bir sevgi seliyle karşılarken okul idaresi tarafından sporculara ve antrenörlerine çeşitli ödüller verildi.

Gaziantep Kolej Vakfı Yıldız Erkekler Basketbol GKV Özel Okulları Beden Eğitimi Öğretmeni Ebru Akgül, basketbol antrenörleri Vedat Oğuzcan ve Mahmut Şahinler tarafından maçlara hazırlanan takımda Emre Arslantaş, Emre Eratılgan, Arda Kürüz-Alper Vatan, Emre Saraçoğlu, Ali Başar Canbolat-Ahmet Ata Oral, Emin Baydık, Mustafa Koçer-Osman Uncuoğlu, Eren Bilir, Furkan Segmeç, Arda Karagülle, Atakan Karalar ve Emir Bediroğlu görev almıştı. Şampiyon takımın sporcuları 2017-2018 eğitim öğretim yılında liğ maçlarından da galip gelerek bölge ve Türkiye şampiyonasına katılmayı hedeflediklerini açıkladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here