“5’te 5 yaptık mutluyuz”

0
229

TFF 1. Lig’in 22. haftasında sahasında İstanbulspor’u 2-0 mağlup eden Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri sahanın iyisi kendilerinin olduğunu ve haklı bir galibiyet elde ettiklerini söyledi.
Gazişehir Gaziantep Teknik Direktörü Erkan Sözeri, son 5 maçı kazanarak puan cetvelinde iyi bir noktaya ulaştıklarını belirterek şöyle konuştu:
“Maçtan önce rakibimizi iyi analiz ettik. Değişken dizilimlerle oynayan bir rakibimiz vardı. Bizde bu dizilimlere çalıştık. Elimizden geldiği kadar pas imkanı vermedik. İstanbulspor, buraya hak ederek geldi ama maçın tamamına hakim bizdik. Coşkulu ve arzulu bir futbol oynadık. Oyuncu değişiklikleri de yerinde oldu. Taraftar Webo’yu istedi ama oyuna girişi de planımızın bir parçasıydı. Hemen bu maçı bırakıp zorlu Eskişehir maçına hazırlanacağız. Çok keyifli bir maç olacak. Oyuncularım bugün çok yoruldu. Belki rotasyon yapacağız belki de iyi dinlendirmeye çalışacağız. Biz mücadelemize devam edeceğiz. Taraftar da daha çok gelecektir. Bugün oyuncularım coşkulu oynadıysa bunun büyük bir katkısı da taraftardı. Onlara teşekkür ediyorum”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here