Gazişehir Gaziantep, Digitürk ile anlaşma imzaladı

0
269

Spor Toto 1. Lig’in iddialı ekiplerinden Gazişehir Gaziantep, Digiturk ile yayın paketi anlaşması yaptı. Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Koçer, imza töreninde yaptığı konuşmada, taraftarların takıma desteğinin her geçen gün arttığını söyledi.
Gazişehir Gaziantep Kulübü ile Digiturk arasında imzalanan basın toplantısına, Yönetim Kurulu üyeleri Sedat Özdinç ve Cihan Koçer’in yanı sıra Sportif Direktör Kemal Aslan ve Digiturk Bölge Müdürü Kayhan Ekbic ile Digiturk Bölge Yöneticisi Harun Aydoğan katıldı.
SEDAT ÖZDİNÇ; “TARAFTARLARIMIZIN DESTEĞİNİ BEKLİYORUZ”
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü’nün Taraftardan Sorumlu Yöneticisi Sedat Özdinç, böyle bir anlaşmadan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Digiturk ile yapmış olduğu anlaşmayı sözleşme imzalayarak resmiyete döküyoruz. Böylesine bir anlaşmanın gelecek sezondan itibaren hedefimiz olan Süper Lig’de de devam etmesini bekliyoruz. Tabi bu anlaşma nihayetinde bizim en çok beklentimizde Digiturk’ten olacaktır. Bu sezonun sonunda da kulüp olarak adımızı Süper Lig’e yazdıracağımızın inancındayız. Taraftarlarımızda bu proje kapsamında destek vererek, takımlarının her zaman yanında olduklarını bir kez daha göstereceklerine inanıyoruz. Böylesine bir anlaşmaya kulüp olarak imza attığımız için mutluyuz ve önümüzdeki yıllarda sportif başarılarımızın yanı sıra kurumsal olarak da atacağımız adımlarla Gaziantep ismini hak ettiği yerlere taşımak istiyoruz” diye konuştu.
CİHAN KOÇER; “GAZİANTEP ADINI EN İYİ YERLERE TAŞIMAK İSTİYORUZ”
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Koçer de, basın toplantısında yaptığı açıklamada taraftarların desteğinin her geçen gün arttığını ifade ederek, “Sezon başında sıfırdan yapılanan bir kulüp olarak, şu ana kadar önemli adımlar atmayı başardık. Başkanımız Sayın Adil Konukoğlu’nun önderliğinde kurumsallığa oldukça önem veriyoruz ve Gaziantep şehrimizin adını hak ettiği yerlere getirebilmek adına var gücümüzle çalışıyoruz. Bu doğrultuda Türkiye’nin önemli firmalarından olan Digiturk ile iş birliği anlaşması imzalamamız da bizleri heyecanlandırıyor. Taraftarlarımızın takımımıza olan ilgisinin farkındayız ve her geçen gün bunun artaracak devam edeceğine inanıyoruz. Umut ediyorum ki bu anlaşmada, her iki taraf için çok güzel sonuçlar ortaya çıkaracaktır. Kulübümüz adına hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.
KEMAL ASLAN; “KULÜBÜMÜZÜN VİZYONU AÇISINDAN ÖNEMLİ BİR ANLAŞMA OLACAK”
Kulübün Sportif Direktörü Kemal Aslan’da, her geçen gün gelişen teknoloji dünyasında öncü firmalarından olan Digiturk ile yapmış oldukları anlaşmanın önemine vurgu yaparak, “İnteraktif hayatın dünyadaki en güçlü ailelerinden olan Digiturk grubuyla yapmış olduğumuz bu anlaşmanın öneminin farkındayız. Bu anlaşma kulübümüzün vizyonu çerçevesinde gelecek adına önemli bir adımdır. Bu bağlamda iki kurumun iş ortaklığı sadece kulübümüzün değil Gaziantep’in marka değerini de pozitif olarak etki edecektir. Taraftarlarımızda bu kapsamda bizlere destek olmalarını bekliyoruz ve bu anlaşmanın herkese hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
KAYHAN EKBİC; “GAZİANTEPLİ TARAFTARLARIN İLGİSİNİN FARKINDAYIZ”
Digiturk Bölge Müdürü Kayhan Ekbic ise imza töreninde yaptığı konuşmada, Spor Toto 1. Lig’in en önemli ve parlayan yıldızlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübüyle anlaşma sağladıkları için mutlu olduklarını ifade ederek, “2017-2018 sezonundan itibaren beINSports ve Digiturk olarak Spor Toto 1. Lig’in yayın haklarını almış bulunuyoruz. Bu ligin en önemli takımlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübüyle bir anlaşma yapmış bulunmaktadır. Buradaki esas amacımız bu güzide kulübümüze maksimum derecede destek sağlayabilmek. Diğer amacımız ise Gaziantepli futbolseverlere avantajlı paketleri sunarak, takımlarının dış saha maçlarını da izlemelerini sağlamak istiyoruz. Gazişehir’in iç sahada oynadığı son maçları incelediğimiz takdirde taraftarın büyük ilgisini bizlerde görüyoruz. İç sahada oynanan maçlarda tribünden destekleyen taraftarların, deplasman maçlarında daha kaliteli bir yayını avantajlı halde sunabilmek için bir anlaşma imzalıyoruz. Bu anlaşmanın hem Gaziantep halkına, Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübüne ve Digiturk beIN Medya Grubuna hayırlı olmasını diliyoruz” dedi.
İŞTE TARAFTARA ÖZEL AYRICALIKLAR
Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü ile Digiturk arasında yapılan işbirliği kapsamında taraftarları çok özel avantajlar bekliyor. Taraftarlar, takımın maçları için gerçekleştirecekleri Digiturk üyeliği ile 12 aylık taahhüt ile yapılacak üyeliklerde ilk 3 ay için aylık sadece 13.50 TL, kalan 9 ay iin her ay 27,00 TL’lik bir ücret ödeyerek takımımızın oynayacağı tüm maçları izleyebilecek. Taraftarlara, bu avantajların yanı sıra 2 ay boyunca Spor Toto Süper Lig ve beINSports’taki tüm maçların yer aldığı Sporun Yıldızı Paketi hediye edilecek.
Ayrıca; beIN CONNECT ile hiçbir ek ücret ödemeden, en sevilen yerli dizi, belgesel ve çocuk programlarını ve spor programlarını TV’den, webden, cepten ve tabletten beIN CONNECT ile izleyebilecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here