Bahçeli’nin önderliğinde kutlu yürüyüşümüz sürecek

0
856

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, MHP 12. Olağan Büyük Kurultayı’nın 18 Mart Pazar günü Ankara’da yapılacağını belirterek,”Gaziantep Teşkilatı olarak bu yürüyüşte Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’yi yalnız bırakmayacağız” dedi.
MHP Gaziantep İl Başkanı Muhittin Taşdoğan, partisinin üst kurul delegeleriyle birlikte yaptığı açıklamada, MHP 12. Olağan Büyük Kurultayı’nın 18 Mart Pazar günü saat 10.00’da Ankara Spor Salonu’nda gerçekleştirileceğini anımsattı ve tüm vatandaşları kurultaya davet etti.
Kurultayın MHP’yi 50’nci yılına, Türkiye Cumhuriyeti’ni 2023 lider ülke Türkiye’sine, yani 100’ncü yılına taşıyacağını kaydeden Taşdoğan, “Kızılelma ülküsünün bilincinde olan ve hiçbir zaman bu hedeften şaşmayan MHP’nin toyu vardır. Bu büyük kurultaya Gaziantep Teşkilatı olarak yoğun bir katılım sağlayacağız. Unutulmasın ki yolumuz açık, önümüz parlak, gelecek ay yıldızlı al bayrağın altındadır. Başbuğ Türkeş’ten teslim aldığı emanetleri büyük titizlik ve hassasiyet örneği göstererek koruyan Türk milliyetçiliğinin lideri Devlet Bahçeli’nin önderliğinde kutlu yürüyüşümüz devam edecektir. Milliyetçi Hareketin, yarım asıra yaklaşan bağımsız, millet ve memleket sevdası Cumhuriyetimiz var oldukça ona ilham vermeye, daha büyük işler yapmak için kuvvet vermeye ebed müddet devam edecektir. Her türlü yıkıcı ve bölücü odağın kabusu, ülkemize kurulan tüm tuzakların ve kötü niyetli oyunların oyun bozucusu, olmaya devam edecektir. MHP Gaziantep Teşkilatı olarak bu kutlu yürüyüşte Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’yi yalnız bırakmayacağız. Ankara’da yerimizi alarak partimizin toyuna katılacağız. Tüm üst kurul delegelerimiz eksiksiz ve tam kadro, her zaman liderinin emrinde, yanında, izinde, işaret parmağının gösterdiği yerde ve yönde, yol arkadaşı, dava arkadaşı ve takipçisi olarak devam edecektir” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here