Başarılı sınıflar ödüllendirildi

0
222

Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları Rehberlik Servisi tarafından yürütülmekte olan Davranış Geliştirme Projesi kapsamında düzenlenen törenle dereceye gider sınıflar ödüllendirildi. GKV Özel Okulları Rehber Öğretmeni Nevra Erserim projenin başarıyla uygulandığını ifade etti.
GKV Özel Ortaokulu Rehberlik Servisi tarafından uygulanan ‘Davranış Geliştirme Projesi’ dereceye giren sınıflar ödüllendirildi. Projede öğrencilerin sınıf dayanışmasını ön plana çıkarmak, olumlu davranışları pekiştirerek kalıcılığını sağlamak, olumsuz davranışları da bu yolla ortadan kaldırmak amacıyla geliştirilen bu projede, evrensel değerler olarak kabul gören sevgi, saygı, yardımlaşma, hoşgörü, özgüven konularında sınıf ve okul içi etkinliklerle öğrencilerde farkındalık oluşturulması amaçlandığını ifade eden GKV Özel Okulları Rehber Öğretmeni Nevra Erserim projenin başarıyla uygulandığını ifade etti.
Proje hakkında bilgi veren Rehber öğretmeni Nevra Erserim, Davranış Geliştirme Projeye öğrencilerin yoğun ilgisini gösterdiğini belirterek, “Bu projemizde öğrencilerimiz ‘Arkadaşlık İlişkileri, Temizlik-Hijyen ve Sorumluluk Değerlerinde’ gösterdikleri sınıf dayanışması ile ödüllendirilmişlerdir. Şubat ayının birinci olan sınıflarının seçildiği bu proje öğrencilerimiz tarafından büyük bir ilgiyle karşılanmış, ödül alan sınıflarımız çok heyecanlanmışlardır. 5-E sınıfımız ‘Temizlik ve Hijyen’ değerinde, 5-B sınıfımız ‘Sorumluluk’ değerinde, 5-A sınıfımız da ‘Arkadaşlık İlişkileri’ değerimiz de birinci seçilmişlerdir. Öğrencilerimizde oluşan bu farkındalığın devamlılığını temenni ediyor, kazanan sınıflarımızı yürekten tebrik ediyoruz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here