Başkan Fadıloğlu, özel öğrencilerle buluştu

0
398

Gaziantep Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Abdülkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlk ve Ortaokulunu ziyaret etti. Öğrencilerle yakından ilgilenen Fadıloğlu, öğrencilere çeşitli hediyeler verdi.  
Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Abdülkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu öğrencileriyle bir araya geldi. Öğrencilerin yoğun ilgi gösterdiği Başkan Rıdvan Fadıloğlu, öğrencilerle uzun süre sohbet etti. Fadıloğlu, özel olarak ilgilendiği öğrencilere hediyeler verdi, hatıra fotoğrafı çektirdi.  
BU DESTEKLER BİZLERE GÜÇ VE KUVVET VERİYOR
Ziyarete ilişkin açıklamada bulunan Abdulkadir Konukoğlu Özel Eğitim İlkokulu-Ortaokulu Müdürü Ali Boz, şunları söyledi:
“Okulumuz; hafif düzey zihinsel engelliler okulu olup, şuan için Gaziantep’teki tek okul. Tabi ki Başkanımız Sayın Rıdvan Fadıloğlu’nu aramızda görmek, bizleri gururlandırdı, onurlandırdı. Ziyaretlerinden dolayı kendisine teşekkür ediyoruz. Büyüklerimizin desteğinin her zaman yanımızda olduğunu biliyoruz. Onların bu destekleri bizlere güç ve kuvvet veriyor. Başkanımız, bugün eğitim gören öğrencilerimizi ziyaret ederek, onlarla yakından ilgilendi, çeşitli hediyeler sundu. Öğlencilerimiz bu ziyaretten büyük mutluluk duydular. Tüm büyüklerimizi her zaman okulumuza bekliyoruz.”  
Ziyaretle ilgili duydukları memnuniyeti dile getiren sınıf öğretmenleri, bu tür ziyaretlerin kendilerini ve öğrencilerini mutlu ettiğini vurguladı.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here