Başkan Fadıloğlu’ndan ‘çatkapı’ ev ziyaretleri

0
301

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, her gün gerçekleştirdiği aile ziyaretleri kapsamında aynı akşam 3 ailenin evine konuk oldu. Ailelerin sevinçlerine de dertlerine de ortak olan Başkan Fadıloğlu, armağanlarıyla çocuklara mutluluk kaynağı oluyor.
Gerçekleştirdiği ziyaretlerle ilçe sınırları içinde ikamet eden ailelerin hem mutlu günlerinde hem de üzüntülü günlerinde yanlarında olan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ziyaretlerini aralıksız devam ettiriyor. Doğumdan ölüme hizmet anlayışı ile yeni doğan bebeklere ‘merhaba’ diyen Başkan Rıdvan Fadıloğlu, ‘vefa’ diyerek yaşlıların hayır duasını alıyor. Son olarak Umut Mahallesinde ikamet eden Mehmet ile Ceylan kaplan çiftini ziyaret ederek ikiz bebek sevinçlerine ortak olan Başkan Rıdvan Fadıloğlu, daha sonra Girne Mahallesinde ikamet eden ve eşini kaybetmiş 3 çocuk annesi Şengül Kökmen’in evine misafir oldu. Daha sonra aynı mahallede yalnız yaşayan 82 yaşındaki Ayşe Bayar’ın evine konuk olan Başkan Fadıloğlu, Bayar’ın elini öperek hayır duası istedi.
Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren Mehmet Kaplan, “Başkanımıza ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum. Allah, kendisinden razı olsun. Çok memnun olduk. Başkanımızı evimizde ağırlamamız bizi çok sevindirdi. İkiz bebeğimiz oldu. İsimlerini Abdülmecit Miraç ile Hüseyin Siraç koyduk. Rabbim, bebekleri rızıklarıyla beraber gönderiyor. Rızkımıza Allah kefildir. Rabbim devletimize zeval vermesin. Rabbim, tüm Mehmetçiklerimiz ile beraber olsun. Dualarımız askerlerimizledir” şeklinde konuştu.
Sağlanan hizmetler dolayısıyla Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür eden Ayşe Bayar, “Başkanımızdan ve ekibinden çok memnunum. Allah, kendisini incitmesin. Allah, Şehitkamil Belediyemizden razı olsun. Vefa Ekibi, düzenli olarak evime geliyor. Evimdeki; kapıları, yerleri, halıları, camları, duvarları silip süpürüyor. Evimin her tarafını tertemiz yapıyorlar. Biz yaşlandık. Artık iş yapamaz duruma geldik. Bizim yapamadığımız işlerimizi Şehitkamil Belediyemiz yapıyor. Sağ olsun Şehitkamil Belediyemizden gelen kızlarımız, her işimizi yapıyor. Allah, bu hizmeti bize sağlayanlardan razı olsun” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here