Başkan Fadıloğlu’ndan GTO’ya iade-i ziyaret

0
37556

Şehitkâmil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, Yardımcıları Murat Özgüler ve Hayri Özkeçeci ile birlikte Gaziantep Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım, Meclis Başkanı Hilmi Teymur ve Yönetim Kurulu ile Meclis Başkanlık Divanı üyelerine iade-i ziyarette bulunarak yeni dönemdeki çalışmalar için başarılar diledi.
Rıdvan Fadıloğlu, Gaziantep Ticaret Odası’nın adeta bir okul olduğunu, çalışma ve projeleri ile Gaziantep’e önemli değerler katan köklü bir kurum olduğunu söyledi.
Şehitkâmil Belediye Başkanı Fadıloğlu ve başkan yardımcılarının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getiren GTO Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Yıldırım ve Meclis Başkanı Hilmi Teymur, bütün kurumların ve sivil toplum kuruluşlarının birlik ve beraberliği ile yapılacak çalışmaların önemine vurgu yaparak Gaziantep için yapılacak çalışmalarda Gaziantep Ticaret Odası olarak iş birliğine hazır olduklarını belirttiler.
Ziyarette GTO Başkan Yardımcıları Uğur Acıoğlu ve Mehmet Tatar’ın yanı sıra Yönetim Kurulu Üyeleri Yılmaz Duman, Sinan Bay, Mustafa Eryoldaş, Kemal Delioğlu, Mehmet Kavsara, Ömer Işık, Ahmet Özgözükara ve Genel Sekreter Vekili Figen Çeliktürk de hazır bulundu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here