Başkan Kılıç, Belediye Başkanları toplantısında

0
347

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, MHP Genel Merkezi tarafından Antalya’da düzenlenen “2017 yılı Belediye Başkanları” toplantısına katıldı. Toplantının açılış konuşmasını yapan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, güncel olaylar ve gündeme dair konularla ilgili değerlendirmeler yaparak açıklamalarda bulundu.   
“VATANDAŞIMIZIN HİZMETKARIYIZ”
MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli’nin önderliğinde gerçekleştirilen toplantının çok verimli geçtiğini belirten Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç “Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli ve diğer belediye Başkanlarımız ile istişarede bulunarak fikir alışverişinde bulunduk” dedi.
Başkan Kılıç “Yerel yönetimler bizim için büyük önem taşıyor. Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi parti politikalarının hayata geçirildiği ilk alan yerel yönetimlerdir. Biz MHP’li belediyeler olarak yapmış olduğumuz çalışmalarla, projelerle azı çok yapmak istedik ve bunların çoğunu başardık. Üzerimizdeki sorumluluğun farkında olarak bize emanet edilen kutlu görevleri hiçbir kişi ayırt etmeden o bizden bu sizden demeden layıkıyla yerine getirmeye gayret gösterdik. Çok şükür burada toplana diğer Belediye Başkanlarımla beraber bunu başarabildiğimizi görüyorum. Allah bizlere güç kuvvet verdikçe vatandaşlarımızın hizmetkârı olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.     

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here