Başkan Kılıç, MİS toplantısına katıldı

0
251

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Manisa’da düzenlenen Mahalli İdareler İşverenler Sendikası’nın (MİS) Ocak ayı olağan toplantısına katıldı.
Bartın Belediye Başkanı ve MİS Genel Başkanı Cemal Akın başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, yönetim kurulu üyesi belediye başkanları ve genel müdürlerin yanı sıra, MİS’e üye çeşitli illerden belediye başkanları katıldı. Toplantıda gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.
Manisa’da düzenlenen Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası Ocak ayı olağan toplantısının çok verimli geçtiğinin altını çizen Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Başta Manisa Büyükşehir Belediyesi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Toplantının gündemi hakkında bilgiler veren Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Mahalli İdareler İşverenleri Sendikası’nın yönetim kurulu toplantısını Bartın Belediye Başkanı ve sendika Genel Başkanımız sayın Cemal Akın Başkanlığı’nda Manisa’da gerçekleştirdik. Belediyelerimiz açısından faydalı bir toplantı oldu. Başta Manisa Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere, emeği geçen herkese teşekkür ederim. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin 3 neslin birlikte savaştığı Çanakkale Savaşları Panorama Müzesi görmeyi değer bir eser olmuş. Tebriki hak ediyor” diye konuştu.
Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Manisa’da düzenlenen Mahalli İdareler İşverenler Sendikası’nın Ocak ayı olağan toplantısının ardından Turgutlu Belediye Başkanı ve MİS Genel Başkan Yardımcısı Turgay Şirin ve Şahinbey eski Kaymakamı Uğur Turan’ı makamlarında ziyarette bulundu.
Gerçekleştirdiği ziyaretler hakkında bilgi vere Başkan Kılıç, “Turgutlu Belediye Başkanımız Sayın Turgay Şirin’in güzel eserlerini görmekten mutlu olduk. Turgutlu halkına ve Turgutlu’ya büyük hizmetler ve yatırımlar yapıyorlar. Kendilerine ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.
Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan’ı da makamında ziyaret eden Başkan Kılıç, “Şahinbey eski Kaymakamı Uğur Turan beyi, Turgutlu Belediye Başkanımız Turgay Şirin, Aski ve Meski Genel Müdürlerimiz ile birlikte ziyaret ederek eski günlerimizi yad ettik. Kaymakam ve Belediye Başkanımıza hoş ve güzel ev sahiplikleri için teşekkür ediyor, başarılarının devamını diliyorum” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here