Başkan Kılıç, ‘Oğuzeli için çalışmaya devam ediyoruz’

0
806

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi’ne, 700 bin lira değerinde yol süpürme aracı hediye edildi. Oğuzeli’ne getirilen aracı Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç teslim aldı. 

 

Türkiye Belediyeler Birliği tarafından Oğuzeli Belediyesi’ne kamyon tipinde modern yol süpürme aracı hediye edildi. 2 tonluk su deposu, 2 tonluk da çöp deposu bulunan araç, ilçeye getirilerek Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’a teslim edildi. Önce yolu nemlendiren ardından toz kaldırmadan yollardaki tozu, toprağı vakumla temizleyip deposuna toplayan araç, özellikle sıcak asfalt ve parke taşı döşeli cadde ve sokakları temizleme özelliğine sahip.

MHP’li Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, “Oğuzeli’miz için çalışmaya, üretmeye ve verilen hizmet kalitesini artırmaya devam ediyoruz. Değerli hemşehrilerimiz için daha temiz ve yaşanılabilir bir ortam sağlamak amacı ile mevcut bulunan süpürge araçlarımıza ek olarak üyesi olduğumuz Türkiye Belediyeler Birliği’nden talep ettiğimiz aracımız belediyemize hibe edilmiştir.  Türkiye Belediyeler Birliği’ne teşekkür ederek, yeni süpürge aracımızın ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu araçla Oğuzeli’nin caddeleri ve sokaklarını temizleyeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here