Başkan Kılıç, sanayi esnafının sorunlarını dinledi

0
601

Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, Oğuzeli Küçük Sanayi Sitesi esnafını ziyaret ederek sıkıntılarını dinledi. Sanayi Sitesi esnafı ile bir araya gelen Başkan Kılıç, esnafın sorunlarını dinleyerek, incelemelerde bulundu.   
Çalışmalar ile ilgili esnafa bilgi veren Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç, eksikliklerin giderilmesi için yetkililere talimat verdi. Oğuzeli Küçük Sanayi Sitesi esnafının sorunlarını çok iyi bildiklerini belirten Kılıç, “Sorunların çözümü noktasında Oğuzeli Belediyesi olarak her türlü katkı ve desteği sunmaya hazırız” dedi.
“ÇÖZÜM ODAKLI ÇALIŞIYORUZ”
Başkan Kılıç, “Oğuzeli Belediyesi olarak esnafların taleplerini dinlemek sorunları yerinde tespit etmek amacıyla ziyaretler yapıyoruz. Esnafımızla istişare yaparak çözüm odaklı çalışmalar yapmaya özen gösteriyoruz. Hizmetlerimiz artarak devam edecek. Amacımız daha yaşanabilir bir Oğuzeli oluşturmak. Belediye olarak esnafımıza her türlü desteği vermeye çalışıyoruz. Sanayi esnafımız alın terleri ile, emekleri ile bizlere hizmet sunmaya çalışıyor bizde elimizden geldiğince imkanlar dahilinde onların yanında olmaya gayret gösteriyoruz. İnşallah dile getirilen sıkıntıları ve taleplerin en kısa sürede çözeceğiz” ifadelerini kullandı.
Oğuzeli Küçük Sanayi Sitesi esnafı ise, Oğuzeli Belediye Başkanı Mehmet Sait Kılıç’ın gerçekleştirdiği ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here