Başkan Tahmazoğlu, üniversitelilerle buluştu

0
282

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Hasan Kalyoncu Üniversitesi’nde Hukuk Fakültesi öğrencileri ile Kariyer Günleri’nde buluşarak öğrencilere yapılan projelerle ilgili bilgiler verdi.   
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencilerinin yoğun ilgi gösterdiği Kariyer Günleri toplantısına katılan Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrencilerle masa tenisi oynayıp, projelerini anlattı. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğrenciler için neler yapılabileceği konusunda Üniversitelerle sürekli istişare halinde olduklarını belirterek “Şahinbey Belediyesi olarak toplumun her kesimi ile diyaloglarımızı sürdürüyoruz. Şehrimiz ve ilçemiz için daha fazla neler yapabilirizin arayışları içerisindeyiz. Bu çerçevede birçok kesimle ve üniversitelerle farklı projeler yapıyoruz. Belediye olarak ‘Öğrencilerimiz için ne yapabiliriz, öğrencilerimizin bizlerden beklentileri nelerdir?’ diyerek üniversitelerimizle ve öğrencilerimizle fikir alış verişinde bulunuyoruz” dedi.
Başkan Mehmet Tahmazoğlu, konuşmasının ardından yapılan çalışmaları ve projelerini anlattıktan sonra öğrencilerin kendisine yönelttiği soruları cevapladı.
Hasan Kalyoncu Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Tamer Yılmaz ise öğrencilerin yerel yöneticilerden öğrenecek çok şeyleri olduğunu belirterek, “Hasan Kalyoncu Üniversitesi her zaman yenilikçi ve girişimci bir üniversitedir. Özellikle yerel yöneticilerle yapılan toplantıların çok faydalı olacağına inanıyorum. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na özellikle teşekkür ediyorum. Öğrencilerle ilgili çok önemli projeler yapıyor ve hazırlıyor” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here