Beykent’in güvenliğine Şehitkamil katkısı

0
451

Gaziantep’te Şehitkamil Belediyesi tarafından Beykent’te yaptırılarak Emniyet Müdürlüğü’ne tahsis edilen Şehit İlhan Güleç Polis Amirliği binası hizmet vermeye başladı. 
Kurumlar arası işbirliği ve desteğe her konuda açık olan Şehitkamil Belediyesi, önemli bir güvenlik yatırımını Beykent bölgesine kazandırdı. Şehitkamil Belediyesi; yol, pazaryeri, sosyal tesis, park gibi yatırımların yanı sıra bölge halkının güvenliğini yakından ilgilendiren bir yatırımı tamamlayarak vatandaşın hizmetine sundu. Yapımı Şehitkamil Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Şehit İlhan Güleç Polis Amirliği, bölge halkının huzur ve güvenliği için hizmet vermeye başladı. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, ihtiyaçlar ve talepler doğrultusunda çalışmalarının aralıksız süreceğini söyledi. 
ŞARTLARI ZORLAYARAK ORTAYA ÇIKARILAN YATIRIMLAR
Sorunların ya da ihtiyaçların giderilmesi adına çözüm merkezi olduklarını dile getiren Başkan Rıdvan Fadıloğlu, “Beykent 1’in içerisinde çok nitelikli bir polis merkezi Şehitkamil Belediyemiz tarafından yaptırıldı ve Emniyet Müdürlüğümüze teslim edildi. Şehit İlhan Güleç Polis Amirliği hizmet binasında çalışmalar başladı. Bu alandaki ihtiyaçları giderebilmek adına çözüm üretmeye gayret ediyoruz. Bu tür üniteler, şartları zorlayarak ortaya çıkarılan yatırımlar. Ama biz, çözüm merkeziyiz, şikayet merkezi değiliz. Vatandaşımız şikayet edecek, biz de şikayetlere çözüm üreteceğiz. Bu konuda ekip arkadaşlarımla birlikte elimizden gelen gayreti gösteriyoruz” ifadelerini kullandı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here