Böyle olur vatmanların düğünü

0
403

Gaziantep’te, vatman olarak çalışan İsa Gümüş ile Betül Arı çifti, nikahlarının kıyılmasının ardından, süslenen tramvayla şehir turu attı.  

Gazi-Ulaş İstasyonunda Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’nde görevli aynı işi yapan çiftin nikahı, raylar üzerinde Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin tarafından kıyıldı. Genç çiftin nikah şahitliğini ise Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Yardımcısı Sezer Cihan ve Gazi-Ulaş Genel Müdürü Recep Tokat yaptı.
Nikahın ardından, balon ve kurdelelerle düğün arabası gibi süslenen tramvayın vatman koltuğuna geçen İsa ve Betül Gümüş çifti, Fatma Şahin ve törene katılanlarla beraber şehir turu attı. Balon ve kurdelelerle süslenmiş tramvayı gören vatandaşlar, her durakta alkışlayarak, karşılaştıkları bu durumu cep telefonu kameralarının videoları ile çekerek ölümsüzleştirdi.
Nikahın ardından konuşan ve “Bu yolun çiftimizi mutluluğa götürmesini diliyoruz” diyen Fatma Şahin, çifte ömür boyu mutluluklar diledi.
İsa Gümüş, kendisi gibi vatman olan Betül ile evlendiği için mutlu olduğunu belirterek, “Beraber çalışıyoruz ve tramvayda tanıştık. Böyle bir karar aldık çok mutluyuz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here