Bu yıl öğrenciler daha şanslı

0
298

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liselerinde düzenlenen ‘Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih’ konulu söyleşide Süleyman Beledioğlu ağırlandı. Beledioğlu konuyla ilgili öğrenci ve velileri bilgilendirerek sınav öncesi ve sonrası yapılması gereken önemli konuların altını çizdi.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri ünlü yazarları ağırlamaya devam ederken son olarak yazar Süleyman Beledioğlu’nun söyleşisine ev sahipliği yaptı. ‘Sınav Motivasyonu ve Doğru Tercih’ konulu söyleşide Süleyman Beledioğlu üniversite sınavlarına hazırlanan öğrencilere yeni sistem ve uyulması gereken kuralların yanı sıra doğru tercih yapmayla ilgili bir çok konuda açıklayıcı bilgiler verdi. Yeni sınav sisteminin avantajlı yönleri, doğru ders çalışma ve doğru tercih yapma hakkında tecrübelerini de öğrencilerle paylaşan Beledioğlu, bu yıl öğrencilerin çok şanslı olduklarını belirterek, bunun nedenlerini açıkladı.
Türkiye’nin dört bir tarafından öğrencilerle buluşan, diğer öğrencilerin yaşadığı duygu durumlarını ve izlenimlerini de GKV’li öğrencilere anlatan Belerioğlu, öğrencilerin sınav sistemiyle ilgili merak ettiği soruları da yanıtladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here