Cemil Alevli Koleji ‘Tedx Talks’ konferansında

0
433
İstanbul Vizyon Koleji ev sahipliğinde gerçekleştirilen ‘Tedx Talks’ (Teknoloji, Eğlence, Tasarım) konferansına katılan Gaziantep Kolej Vakfı Cemil Alevli Koleji öğrencileri etkinlik kapsamındaki faaliyetleri başarıyla tamamlayarak etkinliklerin gözde ekibi haline geldi. 
İstanbul’da düzenlenen ‘Tedx Talks’ (Teknoloji, Eğlence, Tasarım) konferansına katılan GKV Özel Cemil Alevli Koleji öğrenciler Alara Özaslan, Melis Karslıgil, Selin Umay Akhan, Zeynep Nur Hasırcı ve Çağla Karabaşlık öğretmenleri Demet Tekerekoğlu rehberliğinde etkinlikleri başarıyla tamamlayarak Gaziantep’e döndü.
GKV Özel Liseleri öğrencilerinin yerel, bölgesel, ulusal ve uluslararası bir çok etkinliğe katılarak Gaziantep’i başarıyla temsil ettiklerini ifade eden GKV Özel Liseleri Müdürü İsmet Tiryaki, “GKV Özel Cemil Alevli Koleji geleceği şekillendirmede ön emli etkisi olan ‘Tedx Talks’ (Teknoloji, Eğlence, Tasarım) konferansına katıldı. Paylaşmaya değer fikirlerin farklı konuşmacılar tarafından dile getirildiği konferans ‘Değişim Rüzgârı’ teması İstanbul Vizyon Koleji ev sahipliğinde gerçekleşti. TED video arşivinin de gücüyle yeni fikirler, ilham veren konular ve konunun uzmanı konuşmacılarla GKV Özel Cemil Alevli Koleji öğrencilerine yeni fikirler, tartışmalarla zenginleşen bir dünya yaşattı. Öğrencilerimizin bu tür etkinliklerde aktif rol alması ve kurumlarımızı başarıyla temsil etmesi için dönem içerisinde gerekli her türlü çalışma yapılmakta, teknik donanım desteğiyle de gelişmelerin daha ayrıntılı takip edilmesi yönündeki çalışmalarımız sürmektedir. Önümüzdeki dönemlerde de gerek Cemil Alevli Koleji öğrencilerimiz gerekse liselerimizde eğitim görmekte olan diğer öğrencilerimiz bu tür etkinliklere katılmaya devam edecektir” diye konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here