Daha temiz bir Oğuzeli için

0
922

Gaziantep’in Oğuzeli Belediyesi, ilçe genelinde tüm cadde ve sokaklardan periyodik olarak çöp alırken, cadde ve sokaklar makineli süpürme araçları ve elle süpürme personeliyle düzenli olarak temizleniyor. Ayrıca tadilat sonucu çıkan moloz atıkları, hanelerden çıkan eşya ve çöp. türlerinde atıklar düzenli olarak toplanıyor.
Temizlik ve halk sağlığına çok önem veren Oğuzeli Belediyesi, ilçenin daha da temiz olması için günlük yapılan temizlik hizmetlerine ek olarak toplu çalışma ekipleri ile tüm mahallelerde periyodik olarak detaylı temizlik çalışmaları yapıyor. Belediye Temizlik Müdürlüğü ekipleri, çalışma yapılan bölgelerde süpürme, boş arsaların temizliği, kaldırım üzeri otların temizliği gibi kapsamlı temizlik çalışmalarını aralıksız yapıyor. Ayrıca belediye ekipleri, cadde, sokak, okul bahçesi, cami bahçe ve çevresi, pazar yerlerini yıkayarak temizliyor. Oğuzeli Belediyesi, konteynır yıkama-dezenfekte aracı ile çöp konteynerleri periyodik olarak yıkayıp çöp atıklarından kaynaklı kötü görünüm ve koku, bakteri oluşumunun önüne geçerek, halkın sağlığını da güvence altına alıyor ve “Temiz bir Oğuzeli için” sürekli çalışıyor.
DOĞALGAZ ÇALIŞMALARININ ETKİLERİ ORTADAN KALDIRILIYOR
Oğuzeli Belediye Başkanı MHP’li Mehmet Sait Kılıç, temizlik konusundaki hassasiyetini ilçe genelinde yaptırdığı çalışmalarla bir kez daha gözler önüne serdi.
Başkan Kılıç,”Doğal gaz nedeniyle kazılan yollarımızın tamiratları yapıldıktan sonra, ekiplerimiz tarafından tazyikli su ile yıkanarak temizleniyor. En kısa sürede halkımızı cadde ve sokaklardaki toz ve topraktan kurtaracağız” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here