Emniyet Müdürü Karaduman Cumhuriyet Bayramı’nı kutladı

0
461

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Faruk Karaduman, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı yayımladığı mesajla kutladı. Karaduman, “Cumhuriyetimizin 94’ncü yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz” dedi. 
Cumhuriyetin 94’ncü kuruluş yıl dönümünü gururla ve kıvançla kutlandığını belirten Karaduman, mesajında şunları kaydetti:
“Her anı kahramanlıklarla dolu eşsiz bir mücadele örneği olan Kurtuluş Savaşı, Milletimizin var olma mücadelesidir. Cumhuriyet ise her şeyini kaybetmiş olan bir milletin ulusal bağımsızlığını kazanabilmek için giriştiği milli mücadelenin sonucunda elde ettiği büyük bir zaferdir. Cumhuriyetimizin 94’ncü yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve de kararlılığı içindeyiz. Vatanımızın bölünmez bütünlüğüne ve ulusumuzun birliğine her zamankinden daha çok ehemmiyet vermekteyiz. Bu tarihi gün dolayısıyla, başta büyük devlet adamı ve Başkomutan Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, ebediyete intikal eden devlet adamlarımızın, vatanımızın ülkesi ve milletiyle bölünmez bütünlüğü için can veren tüm aziz şehitlerimizin hatıraları önünde saygıyla eğiliyor, Kahraman Gazilerimize en derin şükranlarımı sunuyor, tüm Gaziantepli hemşerilerimin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı en içten dileklerimle tebrik ediyor sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here