EMO Gaziantep Şubesi’nde kongre heyecanı

0
336


Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Gaziantep Şubesi’nin 12. Dönem Genel Kurulu ve seçimleri 3-4 Mart tarihlerinde yapılacak. EMO Şube Başkanı İslim Arıkan, “Edindiğimiz tecrübelerden ve değerli üyelerimizden güç ve destek alarak çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz” dedi.

Elektrik Mühendisleri Odası (EMO) Gaziantep Şubesi, 12. Dönem Genel Kurulu ve seçimleri sürecine girdi. EMO Gaziantep Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı İslim Arıkan, yeni dönemde de başkanlık için aday olduğunu açıkladı.
Arıkan, yaptığı yazılı açıklamada, şu görüşlere yer verdi: “10. ve 11. dönemde 4 yıl boyunca, büyük sorumluluğun bilinci ile onurla yürüttüğüm Yönetim Kurulu Başkanlığım sürecince, çalışma arkadaşlarımla birlikte; Hep üyelerimiz, mesleğimiz, meslektaşlarımız, ilimiz ve ülkemiz için çalıştık. Birçok teknik ve sosyal çalışmalarımız ve sonucunda önemli kazanımlarımız oldu. Elektrik Mühendisleri Gaziantep Şubemizi, Gaziantep kamuoyunda sürekli gündemi takip ederek sorunları ve çözüm önerilerini ortaya koyan bir konuma taşıdık. Üniversitelerimiz ile bilimsel çalışmalarımız üst seviyede devam etmektedir. Teknik Liselere de eğitim desteğimiz sürmektedir.
Edindiğimiz tecrübelerden ve değerli üyelerimizden güç ve destek alarak çalışmalarımıza devam etmek istiyoruz. Yenilenerek ve kazanımlarımızı arttırarak, yeni hedeflerimizle birlikte, üyelerimizden gelen destek taleplerini de göz önüne alarak yeni dönemde de yönetime talip olduğumuzu açıklamak isterim. Üyelerimizin de destekleri ile Şubemizi daha ileriye taşımak ve önemli mesafeler katettiğimiz birçok hususu başarıyla tamamlamak istiyoruz.
Bu duygu ve düşüncelerle değerli meslektaşlarımızı 3 Mart’taki Genel Kurulumuza ve 4 Mart’taki seçimlerimize katılmalarını diler ve desteklerini bekleriz.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here