Erdoğan’dan Fatma Şahin’e övgü

0
610

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 3. Turizm Şurasındaki konuşmasında Gaziantep’i örnek göstermesi nedeniyle gülümseyen Fatma Şahin’e “Hemen de gülüveriyorsun” dedi.
Ankara’da düzenlenen 3. Turizm Şurası’nda konuşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, turizm alanında ülkede yaşanan gelişmeler ile ilgili Gaziantep’i örnek gösterdi. Erdoğan, konuşmasında “Türkiye’nin bir açık hava müzesinin bulunmasıyla övünmek, elbette hakkımızdır. Ama asıl olan bu zenginliği hakkıyla değerlendirmektir. Son yıllarda Anadolu’daki şehirlerimizde bu doğrultuda atılan bazı ümit verici adımlar var. Örneğin Gaziantep gastronomi alanında kreatif şehirler ağına katılmıştır” dedi. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan birçok konuşmasında Gaziantep’teki başarılı çalışmaları ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’i örnek gösteriyor. Başkan Şahin, Erdoğan’ın şuradaki sözlerinin üzerine gülümsedi. Şahin’in gülümsemesi üzerine ise Erdoğan, Fatma Şahin’e hitaben “Hemen de gülüveriyorsun” ifadelerini kullandı.
Erdoğan, bu ifadesinin ve gülümsemesinin ardından konuşmasına devam etti. 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here