Fadıloğlu’ndan Şehr-İ Ayıntab-I Cihan sohbetine davet

0
260

Şehitkamil Belediyesi tarafından “Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan” ‘Antep Harbinin Bilinmeyenleri ve Konuşulmayanları’ konulu sohbet programının 2’incisi düzenlenecek. Programa konuşmacı olarak katılacak olan Prof. Dr. Halil İbrahim Yakar, resim ve belge ile Antep harbinde yaşananları anlatacak.
ANTEP HARBİNİN BİLİNMEYENLERİ KONUŞULACAK
Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde 23 Şubat saat 19.00’da düzenlenecek olan “Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan” üzerine sohbetler programının moderatörlüğünü Araştırmacı Yazar Asım Mıhçıoğlu yapacak. Etkinliğe konuşmacı olarak katılacak olan Prof. Dr. Halil İbrahim Yakar, ‘Antep Harbinin Bilinmeyenleri ve Konuşulmayanları’ konulu sohbet programında katılımcıları bilgilendirecek. Prof. Dr. Yakar, ayrıca resim ve belge ile Antep harbi üzerine ülkelerin planları ve hazırlıklarının detaylarını katılımcılara anlatacak.
TÜM GAZİANTEPLİLER DAVETLİ
Tüm Gazianteplileri düzenlenecek etkinliğe davet eden Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, “Tarihimize ışık tutmak amacıyla düzenli aralıklarla gerçekleştirdiğimiz ‘Şehitkamil’de Şehr-i Ayıntab-ı Cihan’ sohbet programlarının bu haftaki konusu ‘Antep Harbinin Bilinmeyenleri ve Konuşulmayanları’ olacak. Şehitkamil Belediyesi Kültür ve Kongre Merkezinde 23 Şubat saat 19.00’da düzenlenecek olan programa tüm halkımız davetlidir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here