FETÖ mağduru gazeteci, derdini ölülere anlattı

0
476

Gaziantepli FETÖ mağduru gazeteci Mustafa Diken, “Yıllardır FETÖ’yü ifşa ediyorum anlayan çıkmadı, ben de ölülere anlatıyorum” dedi.
Basın İlan Kurumu’ndaki FETÖ’cüler tarafından mağdur edilen ve Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde görülen FETÖ/PDY Çatı Davası’nın müştekisi olan Gaziantep GAP Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mustafa Diken, “Bu hain örgütün üst düzey yöneticisi olan Basın İlan Kurumu eski Yönetim Kurulu üyesi, Zaman Gazetesi’nin de eski sahibi Alâeddin Kaya’nın kumpası, BİK yöneticilerinin ferasetsizliği nedeniyle 2013 yılından bu yana mağdurum. 15 Temmuz öncesi de 17-25’den önce de FETÖ tehlikesine dikkat çekiyordum. 2018 yılına geldik halen kimse anlamıyor. Dirilere anlatamadım, artık derdimi ölülere anlatacağım” dedi.
“DİRİLERE ANLATAMADIM, ÖLÜLERE GİTTİM”
Türkiye’yi sarsan hain darbe girişiminin en önemli örgüt yöneticilerinin yargılandığı Ankara 4. Ağır Ceza Mahkemesi’nde 9 Nisan 2018 günü görülecek FETÖ/PDY ÇATI DAVASI’nda karar aşamasına gelindiğine dikkat çeken Gazeteci Mustafa Diken, “Basın İlan Kurumu’ndaki FETÖ’cüler ve onların artıkları nedeniyle 5 yıldır ilanımı kestikleri için mağdurum. Bunu siyasilere anlattım, bürokratlara anlattım, güvenlik güçlerine anlattım, yargıdaki hakim ve savcılara anlattım ama kimse anlamak ve dinlemek istemedi. Dirilerin gerçeklere kulak tıkadığı bu dünyada beni anlasa anlasa ahrete göç etmiş ölüler anlar diye yaşadıklarımı gelip onlara anlatıyorum. FETÖ’cü alçaklar tarafından gasp edilen haklarımın iadesini istiyorum. BU amaçla İstanbul İdare Mahkemesi’ne açtığım dava devam ediyor. Adalete güveniyorum” dedi.
Diken, sorunu çözülene kadar, kendisini yalnız bırakanları, ölülere şikayet etmeyi sürdüreceğini de sözlerine ekledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here