Gaziantep didik didik arandı

0
339

Gaziantep Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı polis ekipleri, ‘Huzur Uygulaması’ adı altında il genelinde asayiş operasyonu gerçekleştirdi. Polisler, uygulama esnasında, önceden belirlenen noktalarda şüpheli araç ve şahısları durdurarak arama ve kimlik kontrolü yaptı.  

Gaziantep Emniyet Müdürlüğüne bağlı, Özel Harekat, Çevik Kuvvet, Terörle Mücadele, Narkotik, Asayiş Şube ve trafik timlerinden oluşan ekipler, kentin farklı noktalarında “Huzur Uygulaması” gerçekleştirdi. Ana yolların yanısıra umuma açık mekanlar, parklar ve sokaklarda da yapılan kontrollerde şüpheli araç ve kişiler didik arandı.  
Emniyet Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, “Vatandaşlarımızın huzuru için, suçları oluşmadan önlemek, vatandaşlar, güvenlik personeli ve kamu çalışanlarına yönelik her türlü terör saldırılarını önlemek amacıyla alınan emniyet tedbirlerine ek olarak kentin farklı noktalarında ‘Huzur Uygulaması’ gerçekleştirildi. Gaziantep Emniyet Müdürlüğü olarak amacımız ‘Halkın Memnuniyeti Bizim Başarımızdır’ ilkesinden yola çıkarak suçları işlenmeden önlemek, aldığımız tedbirlere rağmen işlenmiş suçları vatandaşlarımızın vereceği destek ve görevlilerimizin özverili çalışmaları sonucu aydınlatarak, şüphelileri adalete teslim etmek, ilimizde huzur ve güvenliği en üst seviyede tesis edebilmektir” denildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here