Gaziantep Ülkü Ocakları’ndan Ankara çıkarması

0
296

Geçtiğimiz hafta sonu Ankara’da Doğumunun 100. Yılında Başbuğ Alparslan Türkeş 3. Türk Gençlik Çalıştayı ve Kurultayı yapıldı. Yapılan kurultaya yüzbinler katılırken Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanlığı büyük katılım sağladı.    
Ülkü Ocakları Gaziantep İl Başkanı Mehmet Fuat Yozbatıran’ın başkanlığında binlerce Gaziantepli ülkücü genç Ankara’ya çıkarma yaptı.
“EN GÜZEL CEVABI VERDİK”
Kurultaya 140 bin kişinin katıldığının altını çizen Ülkü Ocakları Mehmet Fuat Yozbatıran Gaziantep teşkilatı olarak büyük katılım sağladıklarını söyledi.
Yozbatıran, “Biz bu davaya olan sevdamızı, inancımızı ve bağlılığımızı en güzel meydanlarda dile getiriyoruz. Başbuğumuz Alparslan Türkeş beyefendinin doğumunun 100. yılında genel merkezimiz tarafından tertip edilen bu çalıştayla da üzerimize oynanan oyunlara en güzel cevabı verdiğimizi düşünüyorum. Bizim davamız Allah davasıdır bitti diyenlerin, artık ayağa kalkamaz diyenlerin 140 bin bozkurttu gördükten sonra elbet dizlerinin bağı çözülmüştür. Şu çok iyi bilinmelidir ki kim ne söylerse söylesin bizim yolumuzda yönümüzde bellidir. Genel Başkanımız Olcay Kılavuz’un yanında, Liderimiz Devlet Bahçeli’nin emrinde cennet mekan Başbuğ Alparslan Türkeş’in izinde bu kutlu yolda bıkmadan usanmadan yolumuza devam edeceğiz” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here