“Gaziantep’e hizmete adayız”

0
273

AKORT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Hülya Akkaya, “100 yılı aşkın bir süredir bölgenin ekonomik gelişiminde etkin roller üstlenen, çalışmalarını sosyo-kültürel alanlarda da sürdüren Gaziantep Ticaret Odası’nın 3 Nisan 2018 Salı günü yapılacak seçimlerinde ekibimiz ile 40. Meslek Grubu’nda Gaziantep’e hizmete adayız” dedi.
Akkaya, yaptığı açıklamada, bir ekip olarak göreve geldiklerinde çok önemli projelere imza atacaklarını söyledi.
GTO’da Turizm, Otel, Güvenlik, Temizlik, Güzellik Merkezleri, Kuaförler, Organizasyon, Danışmanlık Faaliyetleri v.b. sektörleri içine alan 40. meslek grubu için önümüzdeki dönem hedef ve faaliyetlere değinen Akkaya, şınları söyledi: “Hedef ve amaçlarımız; Sektörel sorunları ve çözümleri araştırmak, ihtiyaç analizi için anket çalışması yapmak, hibe, kredi ve devlet desteklerini yönlendirmek, markalaşma ve inovasyon sürecine katkı sağlamak, yerel tedarikçilerin tercih edilmesi için çalışmalar yapmak, kadın ve genç girişimci adaylarına mesleki yeterlilik eğitimleri vermek, etkinlik ajandası ile üyelere bilgilendirme ve duyurular yapmak, diğer meslek komiteleri ile ortak projeler gerçekleştirmek ve Gaziantep Ticaret Odası ile üyeler arası iletişimi güçlendirme projeleri oluşturmaktır. Ekip olarak seçimlerin, ülkemize, kentimize ve Gaziantep Ticaret Odası’na hayırlı ve uğurlu olmasını diliyoruz.”
EKİPTE KİMLER VAR?
G. Hülya Akkaya, AKORT Fuarcılık / Bülent Bakbak, BAKBAK Turizm, Sinan Bay, KÜRŞAT Turizm / Hüseyin Çolak, ODAK Belgelendirme / Levent Mermer, ALMER Organizasyon / Arzu Güceğlioğlu, ARZ Danışmanlık / Beşir Mehmet Gaman, BMG Güvenlik, Jalan Hayırlıgil, JN Estetik / Mete Akcan, ATILIM Turizm / Selver Karadağ, SERCAN Belgelendirme / Muhittin Bay, KÜRŞAT Güvenlik / Hakan Kızılaslan, ASLAN OSGB / İbrahim Akçay, İXİR Güzellik.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here