Gazişehir Gaziantep’te ‘Erkan Sözeri’ dönemi başladı

0
342
gaziantep, spor, konukoğlu, sözeri

TFF 1’inci Lig takımlarından Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü, Teknik Direktör Erkan Sözeri ile sezon sonuna kadar anlaştı. Kulüp Başkanı Adil Sani Konukoğlu ile teknik direktör Erkan Sözeri hazırlanan sözleşmeyi imzaladı.

Gazişehir Gaziantep Futbol Kulübü Başkanı Adil Sani Konukoğlu, Sözeri’nin takıma başarı getirmesini temenni ederek, “Bu sözleşme, kulübümüze ve Erkan hocamıza hayırlı olsun. Kendisini tanıyoruz ve teknik direktörlük kariyerindeki duruşunu da tüm spor kamuoyu gibi bizler de biliyoruz. Sezon sonunda şampiyonluk sevincini yaşamayı amaçlıyoruz. Ümit ediyoruz ki, Erkan hocamızla bu sevinci yaşarız, kendisine bu konuda sonuna kadar güveniyoruz. Hocamıza bir kez daha hoş geldin diyor, başarılar diliyorum” dedi.

Teknik Direktör Erkan Sözeri ise, yeniden Gaziantep’te bulunmaktan dolayı mutlu olduğunu kaydederek, “İnşallah hep birlikte çok güzel işler başarmak istiyoruz. Takımımızın mevcut kadrosunu daha önceden de biliyordum ve gerçekten önemli isimlerden kurulu bir kadroya sahibim. Yaklaşık bir haftadır oyuncu grubumuzla bir aradayız, güzel bir sinerji yakaladığımızı düşünüyorum. Bunları antrenmanlarda fazlasıyla görüyoruz, inşallah hafta sonu oynayacağımız Giresunspor maçında da bunları sahaya yansıtacağız. Burada camiamız, taraftarımız, oyuncularımız, personellerimizle, basınımızla bir aile ortamı kurmak istiyoruz. Tüm bunlarla birlikte başarı da gelecektir diye düşünüyorum. Gaziantep şehri en iyisine layık, bundan önce de önemli işlere imza attık burada da devam ettirmek istiyoruz. Allah her iki tarafı da utandırmasın, yaptığımız iş nihayetinde futbol. Biz elimizden gelenin en iyisini yaparak, bu camiayı hak ettiği yer olan Süper Lig’e taşımak için var gücümüzle çalışacağız. Ben oyuncularımıza sonuna kadar güveniyorum” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here