GKV Değerler Sokağı cıvıl cıvıl

0
257

Değerler Sokağı’nda bir birinden güzel çalışmalarını sergileyen Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Ortaokulu öğrencileri arkadaşlık, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, vatanseverlik ve sevgi değerleri ile ilgili çalışmaları öne çıkararak önemli toplumsal mesajlar verdi.
Gaziantep Kolej Vakfı Değerler sokağında sergilenen bir birinden güzel eserler dikkat çekerken öğrenciler eserlerinde arkadaşlık, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, vatanseverlik ve sevgi değerleri ile ilgili temaları ön plana çıkardı.
Gaziantep Kolej Vakfı Ortaokulu Rehber Öğretmenleri Nurten Tosun, Nevra Erserim, Aslı Sertkaya ve Suzan Bağcı öğrencilerin interaktif olarak yapmış olduğu arkadaşlık, sorumluluk, hoşgörü, yardımlaşma, vatanseverlik ve sevgi değerleri ile ilgili çalışmaları Değerler Sokağı projesinde buluşturdu.
Proje kapsamında sergilenen eserler büyük ilgi görürken düzenlenen açılış törenine Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Genel Müdür Yardımcıları Can Hoşcan ve İsmet Tiryaki’nin yanı sıra idareci, öğretmen ve öğrenciler katıldı. Etkinliğin Şubat ayı sonuna kadar Değerler Sokağında ziyaretçilerin beğenisi için açık kalacağı da ifade edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here