GKV Özel Okulları, Müzik Yarışması’na katılıyor

0
230

Türkiye genelinde yaklaşık 500 okulun katılacağı 21’inci Fizy Liselerarası Müzik Yarışması İstanbul elemelerine katılacak olan Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları orkestrası hazırlıklarını tamamladı. Orkestra üyeleri yarışmaya heyecanla hazırlandıklarını söyledi.
İstanbul Bostancı Gösteri Merkezi’nde düzenlenecek olan 21’inci Fizy Liselerarası Müzik Yarışması elemelerine katılacak olan GKV Özel Okulları orkestrası yarışmada ‘Pink Floyd’ klasiği olan ‘Another brick in the wall’ adlı parçayla performans sergileyecek. 23-24 Mart 2018 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirilecek yarışmayla ilgili hazırlıklarını tamamlayan öğrenciler düzenlenen bir etkinlikle yarışmada sahne alacakları parçayla birlikte birçok parçayı seslendirdi.
GKV Özel Liseleri Müdürü Hakan Alnıaçık yarışma sonucunda önemli bir derece elde etmek istediklerini ifade ederek “Orkestramız bu yıl 21. düzenlenecek olan Fizy Liselerarası Müzik Yarışmasına katılacak. Öğrencilerimiz uzun süren çalışmalarının ardından elemelere katılmak için İstanbul’a gitti. 23-24 Mart 2018 tarihleri arasında İstanbul Bostancı gösteri merkezinde gerçekleştirilecek elemelerden başarıyla geçeceğimize inanıyorum. Gaziantep Kolej Vakfı orkestrasında GKV Özel Liseleri öğrencilerimizden Melike Ünal ve Zeynep Özharat görev alırken gitarda Tunga Başkaya, basgitarda Ömer Faruk Gülşen, klavyede Emre Güzeldal ve davulda Emir Kervancıoğlu görev yapıyor. Orkestramızın 28 Nisan 2018 tarihinde gerçekleştirilecek Türkiye finallerinde yarışmasını temenni ediyorum. Elemelerde öğrencilerimize başarılar dilerim” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here