GKVde 8 Mart kutlaması

0
259

Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen çeşitli etkinliklerle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Türk Tarih Profesörü İlber Ortaylı’nın ıslak imzasının yer aldığı ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ adlı yeni kitabı Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları çalışanlarına günün anısına hediye edildi.
Yarım asırdan fazla bir süredir Gaziantep’in ve Türkiye’nin eğitim alanında ki en önemli kurumu olan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında düzenlenen bir dizi etkinlikle 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlandı. Kurum bünyesinde çeşitli birimlerde görev yapan idareci, öğretmen ve memurlardan oluşan kadın çalışanlar için düzenlenen etkinliklere Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında görev yapan bütün kadınlara Türk Tarih Profesörü İlber Ortaylı’nın ıslak imzasının yer aldığı yeni kitabı ‘Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ günün anısına hediye olarak verildi. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları bünyesinde hizmet veren kurumlarda düzenlenen kutlamalarda Kadınlar Günü için özel hazırlanan pastalar da kesilerek konuklara ikram edildi.
Kendileri için hazırlanan etkinlikler ve kutlamalardan dolayı duygulandıklarını ifade eden Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları, kadın çalışanları düzenlenen etkinliklere büyük katkılar sağlayan Gaziantep Kolej Vakfı Mütevelli ve Yönetim Kurulu Başkanı Nüket Ersoy’a teşekkür etti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here