GKV’li öğrencilerin satranç başarısı

0
259

Gaziantep Satranç İl temsilciliği ve Bahçeşehir Koleji tarafından organize edilen, İlkbahar Satranç Turnuvasına katılan, Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları öğrencileri farklı kategorilerde şampiyonluklara imza attı.
GKV Özel Okulları öğrencileri katıldıkları birçok satranç turnuvasında yerel, bölgesel ve ulusal derecelere imza atmaya devam ediyor. Son olarak Gaziantep Satranç İl Temsilciliği ve Bahçeşehir Kolejinin ortaklaşa organize ettiği İlkbahar Satranç Turnuvasına katılan GKV’li öğrenciler geleneği bozmadı. Farklı kategorilerde gerçekleştirilen ve 300 sporcunun katıldığı turnuvada Dila Baloğlu 12 Yaş Bayan Kategorisinde il birinciliğini elde ederken Naz Ayalp da 8 Yaş Bayan Kategorisi şampiyonluğu elde etti. Şampiyonaya 8 yaş kategorisinde katılan Hasan Demir Gedikkaya il üçüncülüğünü 12 yaş genel kategoride katılan Çağan Tütüncüler de il altıncılığını elde ederek turnuvaya başarıyla isimlerini yazdırdı.
Turnuva sonucunda düzenlenen törenle kupalarını ve madalyalarını alan GKV Özel Okulları öğrencileri mutluluklarını aileleri ve arkadaşlarıyla paylaştı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here