GKV’liler, 7 madalya kazandı

0
237

Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel İlkokulu sporcuları, il genelinde 30 okul ve 200 sporcunun katıldığı Artistik Jimnastik yarışmasında takım halinde il ikinciliği ve üçüncülüğü elde ederek, toplam 7 madalya ile turnuvaya imza attı.
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Gençlik Spor İl Müdürlüğü tarafından Karataş Spor Salonu’nda gerçekleştirilen Artistik Jimnastik yarışmasına katılarak derece yapan Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu sporcuları mutluluklarını arkadaşlarıyla paylaştı.
Gaziantep genelinde 30 okul ve 200 sporcunun katıldığı şampiyonaya Gaziantep Kolej Vakfı Özel İlkokulu’ndan 25 sporcu katıldı. Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları Minik erkekler A takımı il ikincisi, Minik erkekler B takımı il üçüncüsü olurken sporcular çeşitli kategorilerde toplam 7 Madalya kazanan sporcular mutluluklarını arkadaşlarıyla paylaştı.
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okullarında okul sporlarının bütün dallarına önem verildiğini ifade eden Beden Eğitimi Öğretmenleri Recep Öztürk ve Funda Aşık, okul takımının sok sayıda sporcuyla yarışmaya katıldığını ve Jimnastik sporuyla ilgili ciddi bir alt yapı çalışması yapıldığını ifade ederek yarışmada derece yapan sporcuları kutladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here