GKV’lilerden anlamlı ziyaret

0
450

Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Ortaokulu Aile Birliği, Gaziantep’in Oğuzeli ilçesine bağlı Yeşildere Cumhuriyet İlkokulu’nu ziyaret ederek öğretmen ve idarecilerle karşılıklı görüş alışverişinde bulundu.  
Ziyaretin ardından beraberlerinde getirdikleri çeşitli eğitim araç ve gereçleriyle hediyeleri öğrencilere armağan eden GKV Özel Ortaokulu okul aile birliği başkan ve üyeleri il genelindeki okulları ziyaret etmeye devam edeceklerini söyledi.   
Soysal sorumluluk projeleriyle dikkat çeken Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları eğitim alanındaki desteklerini sürdürürken okul aile birliği başkan ve üyeleri de çeşitli köylerde incelemeler yaparak köy okullarında eğitim öğretim görmekte olan öğrencilere araç gereç desteğinde bulunmaya devam ediyor. Son olarak Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Yeşildere Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret eden okul aile birliği başkan ve üyeleri Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Burhan Yüksel’den bilgi aldı. Beraberlerinde getirdikleri hediyeleri de öğrencilere dağıtan okul aile birliği başkan ve üyeleriyle okul idarecileri ziyaret çalışmalarını sürdüreceklerini belirtti.  
Ziyaretle ilgili bir değerlendirme yapan GKV Ortaokulu Müdür Yardımcısı Yeliz Bircan, “Kurum olarak sosyal sorumluluk projelerini önemsiyor ve birçok alanda uygulamaya devam ediyoruz. Okul aile birliğimizle iş birliği yaparak çeşitli okullarla temaslar kuruyor ve okullarımızı yerinde ziyaret ederek orada görev yapan idareci ve öğretmenlerle birlikte etkinlikler gerçekleştiriyoruz. Son olarak Okul Aile Birliği Başkanı Funda Çıldır ve yönetim kurulu üyeleriyle birlikte Gaziantep’in Oğuzeli ilçesi Yeşildere Cumhuriyet İlkokulunu ziyaret ederek Oğuzeli İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Burhan Yüksel’den bilgiler aldık. Öğrencilerimize çeşitli armağanlar vererek onlarla etkinlikler gerçekleştirdik. Önümüzdeki dönemlerde de söz konusu etkinliklerimiz devam edecektir” dedi.  
Gaziantep Kolej Vakfı Özel Ortaokulu Okul Aile Birliği Başkanı Funda Çıldır ise, sosyal sorumluluk projeleri kapsamında düzenlenen okul ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti kaydederek, eğitim alanında gerekli her türlü desteği vermeye devam edeceklerini ifade etti.  

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here