GKV’lilerden ‘Biz Hayal Kurduk’ resim sergisi

0
295

Gaziantep Kolej Vakfı (GKV) Özel Okulları öğrencileri, Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu rehberliğinde hazırladıkları 52 eserden oluşan ‘Hayallerden resimlere; Biz Hayal Kurduk’ adlı resim sergisi açtı.
GKV Sanat Sokağında açılan sergi, büyük ilgi gördü. GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcıları Can Hoşcan ve İsmet Tiryaki’nin yanı sıra idareci ve öğretmenlerin de katıldığı açılış töreninde öğrencilerin eserleri büyük beğeni kazandı.
2017- 018 eğitim öğretim yılının ilk döneminde öğrenciler tarafından gerçekleştirilen eserlerden oluşan resim sergisi hakkında bilgi veren Görsel Sanatlar Zümre Başkanı Hayal Akman Bazoğlu,”6’ncı sınıf öğrencilerimiz gelecek hayallerini yaptıkları resimlerle anlattı. Sergide toplam 52 resim yer almaktadır. Öğrencilerimizin hayallerinden oluşan resimler, ‘Biz Hayal Kurduk’ adlı sergi ile GKV Sanat Koridorunda sergileniyor” dedi.
Sergide aynı zamanda öğrencilerin ‘Hayal kur’, ‘Sev’, ‘Ümit et’, ‘Geleceğini planla’ gibi geleceğe ve iyiliğe dair mesajlarının yer aldığı fotoğraflar da bulunuyor. Serginin bir hafta süreyle GKV Sanat Sokağında sanatseverlerin ziyaretine açık tutulacağı bildirildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here