GSO-MEM’de, ön muhasebe eğitimleri başlıyor

0
241

Gaziantep Sanayi Odası Mesleki Eğitim ve Danışmanlık Merkezi (GSO-MEM), firmaların çoğunlukla ihtiyaç duyduğu ve şirketlerin finansal eğitimine destek olmak amacıyla, 23 Mart 2018 tarihinde, ‘Ön Muhasebe Eğitimi başlatacak.
Gaziantep’in gelişen sanayisiyle daha büyük ve önemli bir ihtiyaç haline gelen mesleki eğitim misyonunu her kademe için kendine misyon ve görev edinen GSO-MEM’de yapılacak ön muhasebe eğitimlerinin 10 hafta sürmesi planlanıyor.
Türkiye’nin önde gelen danışmanlık firmalarından olan, Sistem Global Arge Danışmanlık işbirliği ile yürütülecek ve 100 saatte tamamlanacak eğitimler her Cuma ve Cumartesi olmak üzere mali müşavirler tarafından haftada 10 saat verilecek.
Eğitime katılmak ya da eğitim konusunda daha detaylı bilgi almak isteyenler www.gsomem.com.tr web sitesini ziyaret edebilecek.
Firmaların en temel yapısını oluşturan ön muhasebe, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamada önemli roller üstlenirken bunun yanında ekonomi alanında da gelişim göstermesinde ciddi katkılar sağlıyor.
Ekonomik anlamda işletmelerin hareketlerini, geçmişte ve güncel olarak faaliyet planları ile geleceğe yönelik çalışmaların yapılmasını en iyi şekilde işlenmesi ve saklanması önemli olduğundan, ön muhasebe firma ekonomisinde ayrı bir önem arz ediyor.
Bu anlamda mesleki eğitime çok büyük önem veren ve Nisan 2017 yılından beri çeşitli alanlarda eğitim veren GSO-MEM, yoğun talep doğrultusunda başlatmış olduğu, ön muhasebe eğitimi ile hem firmalara hem de üniversite mezunu gençlere bu eğitim hizmetini sunarak önemli bir fırsat oluşturuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here