Hıdıroğlu yeniden aday

0
243

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, yazılı bir açıklama yaparak, yeniden başkanlığa aday olacağını bildirdi.
GTO Başkanı Hıdıroğlu yaptığı yazılı açıklamada, “2009 yulından beri şerefle hizmet ettiğim, 26 Aralık 2016 tarihinden bu yana da yönetim kurulu başkanlığını yaptığım bu yıl kuruluşunun 120. yılını kutladığımız örnek oda Gaziantep Ticaret Odası’nın yönetim kurulu başkanlığına oda ve meclis üyelerimizin teveccühü ve isteği üzerine ekibimle birlikte yeniden adayım” dedi.
Hıdıroğlu, açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Yönetim kurulu olarak görev yaptığımız 15 ay boyunca hep yükselen değer Gaziantep’imize hizmet ettik. Üyelerimizin ticaretine, üretimine ve sosyal yaşamlarına katkıda bulunmak için daha neler yapabiliriz dedik ve birçok projeyi hayata geçirdik. Allah kısmet ederse yeni ve güçlü projelerimizle yeniden yönetime gelmek istiyoruz.
Bizler 15 ay boyunca tüm üyelerimizin görüş ve önerileri doğrultusunda hep birlik, beraberlik ve ortak akılla hareket ettik. Oda meclisimiz ve komitelerimizle aktif olarak çalıştık.
Arkadaşlarımızla beraber bugün ülkemizin içinde bulunduğu hassas dönemi de göz önünde bulundurduğumuzda, Gaziantep Ticaret Odası’nda olmak ve 15 ay boyunca oluşturduğumuz birlik ve beraberlik ruhuyla hizmete devam etmek istiyoruz.
Bizler, Atatürk’ün bize emanet ettiği bu Cumhuriyeti daha da yukarılara çıkarmak, üretim gücümüzü arttırmak, “Dünyada güçlü bir Türkiye, Türkiye’de güçlü bir Gaziantep” yaratmak için 15 Temmuz ruhuyla ‘Gelin birlikte çalışalım’ diyoruz. Bu şehre borcumuz var.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here