Hırsızlık şüphelileri suçüstü yakalandı

0
215

Gaziantep’in İslahiye İlçesinde, polis ekiplerinin şüphelenerek durdurduğu 2 kadın ve bir erkek, hırsızlık yaptıkları belirlenince gözaltına alındı.
İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipleri Atatürk Mahallesi’nde devriye görevi sırasında bir apartmanda çıkan birinin kucağında çocuk bulunan 2 kadını şüphelenerek durdurdu. Durdurulan G.L. ve B.L. isimli kadınların çantalarında yapılan aramada 11 adet ziynet eşyası, 30 Amerikan doları ve 150 TL para bulundu. Apartmandaki bir dairede hırsızlık yaptığı belirlenince gözaltına alınan 2 kadın, sorgulamalarının ardından adliyeye sevk edildi.
Kadınların üzerinde ele geçirilen ziynet eşyaları ve paralar, olayın mağduruna teslim edildi
MUHTARLAR DERNEĞİ’NDEN CEP TELEFONU ÇALDI
Öte yandan, İslahiye İlçesi Cumhuriyet mahallesinde bulunan Muhtarlar Derneğinden bir mağdura ait cep telefonunun çalınması ile ilgili daha mağdurun müracaatı bile olmadan olayın şüphelisi A. G. İsimli şahıs bahse konu cep telefonu ile birlikte suçüstü yakalandı. Ele geçirilen cep telefonu olayın mağduruna teslim edildi.
Yapılan araştırmalarda, şüpheli A.G.’nin başka bir hırsızlık olayından da arandığı tespit edildi. A.G., hakkında yapılan yasal işlemler sonrası adli makamlara sevk edildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here