Hızır Reis firar ediyor

0
405

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz (EDHO) dizisinin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Entrika ve aksiyon yüklü sahneleriyle ön plana çıkan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın 82. bölüm fragmanına Hızır Reis’in cezaevi aracından kaçışı damga vurdu. Hızır’ın tehditkar sözleri ise büyük merak uyandırdı. İşte Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 82. bölüm fragmanı! 

“Ailemden birinin bile başına bir şey gelirse önce seni öldürürüm!”   
Hızır Çakırbeyli hastane dönüşünde Mürsel’in tuzağına düşmüş, Ünal Kaplan’ın yardımı sayesinde bu tuzaktan sağ kurtulmayı başarmıştır. Yaraladığı Mürsel’in ölüm haberini almadan rahat edemeyecek olan Hızır, pimi çekilmiş bir bomba gibi patlayacağı yeri arar. Yaptığı iyilikle hayatını kurtaran Ünal’ı dahi tehdit etmekten geri kalmaz.
Kimsesiz Yaşar da içerden, dışarıdakilerin güvenliğini sağlamak için çabalamaktadır. Kimsesiz dostları sayesinde edindiği bilgileri Tipi’nin yakınlarıyla paylaşacak, Mürsel’e bir adım daha yaklaşmalarını sağlayacaktır. Herkesin ortak derdi haline gelen kara bela ortadan kalkmadan kimse rahat uyumayacaktır.
Kızının katillerini bulmayı kendine takıntı haline getiren Meryem ise bunu başarana kadar eylemlerine devam etmekte kararlıdır. Planları dahilinde Hızır Ali ve Selda’yı nişanlamak istemesi, Hızır için bardağı taşıran son damla olacaktır…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here