Huzur hakları TSK Dayanışma Vakfı’na

0
229

Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Meclis ve Meslek Komite üyeleri organ toplantılarına katılarak almaya hak kazandıkları huzur haklarını merkezi Ankara’da bulunan Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na bağışladı.
GTO BAŞKANI HIDIROĞLU: HELALU HOŞ OLSUN
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, büyük kadirşinaslık göstererek huzur haklarını Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na bağışlayan Meclis ve Meslek Komite üyelerine bu örnek davranışlarından ötürü teşekkür etti.
Türk Silahlı Kuvvetlerinin Suriye’nin Afrin şehrinde terör örgütlerine karşı başlattığı “Zeytin Dalı” hareketi devam ederken, Gaziantep Ticaret Odası Meclis ve Meslek Komite üyeleri de örnek bir davranışa imza atarak huzur haklarını Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na bağışladı.
Gaziantep Ticaret Odası (GTO) Yönetim Kurulu Başkanı Beyhan Hıdıroğlu, meclis ve meslek komite üyelerinin Afrin harekâtına katılan askerlerimize destek olmak amacıyla huzur haklarını TSK Dayanışma Vakfı’na bağışladıklarını ve bundan dolayı mutlu olduklarını söyledi.
Başkan Beyhan Hıdıroğlu, “Zeytin Dalı harekâtına katılan askerlere destek olmak amacıyla Meclis ve Komite üyelerimiz gönüllük esasına göre, almaya hak kazandıkları huzur haklarını Türk Silahlı Kuvvetleri Dayanışma Vakfı’na bağışladılar. Bizler huzur içinde yaşıyor ve çalışıyorsak bunu vatanımızın ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için her koşulda görev yapan Mehmetçiklerimize borçluyuz. Onların hakkını ödememiz mümkün değil. Meclis ve meslek komite üyelerimiz de gönlümüzün onlarla birlikte olduğunu göstermek istedi. Onlar için ne yapsak azdır. Tüm askerlerimize ve emniyet güçlerimize sağlık ve başarılar diliyoruz. Allah hepsini korusun, görevlerinde başarılar nasip etsin” dedi.
Gaziantep Ticaret Odası meclis ve meslek komite üyelerinin bu davranışının diğer kurum ve kuruluşlara da örnek olmasını arzuladıklarını belirten GTO Başkanı Hıdıroğlu, bu konuda yaptığı açıklamada şu görüşlere yer verdi:
Afrin’de vatanımıza tehdit oluşturan hainlere karşı kararlılıkla mücadele eden Mehmetçiğimiz her zaman daha fazlasını hak ediyor. Biz de çorbada tuzumuz olsun istedik ve huzur haklarını TSK Dayanışma Vakfı’na bağışladık. Her şart altında Mehmetçikle beraberiz, acımız da sevincimiz de birdir. Meclis ve Meslek Komite üyelerimiz devletin ve ordunun yanında olduğunu bu örnek davranışla bir kez daha gösterdi. Bu hassasiyetten ötürü kendilerine teşekkür ediyoruz. Dualarımız her zaman Mehmetçikle beraberdir.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here