Huzur uygulamasında 4 şüpheli gözaltına alındı

0
335

Gaziantep’in Şahinbey ilçesinde polis ekipleri tarafından yapılan çalışmayla çeşitli suçlarla ilgili 4 kişi, gözaltına alındı.  

Şahinbey Vatan Mahallesi’nde durumundan şüphelenilen A.T.’nin üst aramasını yapan ekipler, bir miktar eroin ele geçirip, şüpheliyi gözaltına aldı. Esentepe Mahallesi’nde ise, durdurulan plakasız motosikleti kullanan H.K.’nın üzerinde ruhsatsız tabanca ve 6 kurşun ele geçirildi. ‘Silahlı tehdit’ suçundan arandığı ve 3 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan H.K. gözaltına alındı.

Ekipler, Bahçelievler Mahallesi İnönü Caddesi’nde durumundan şüphelendikleri M.S.’nin üst aramasında ise, 2 sahte sahte çek, sahte 100 dolar banknotu ve bir miktar sentetik uyuşturucu metamfetamin ele geçirildi. Sahte çek ve banknot ve uyuşturucuya ele koyan ekipler, M.S.’yi gözaltına aldı. 

Alaybey Mahallesi’nde yapılan çalışmada ise, bir kuyumcuya sahte altın satmaya çalışan H.B., 2 metre uzunluğunda sahte zincir, altın madalyonlu kolye ve yüzük ele geçirdi, şüpheliyi gözaltına aldı. Gözaltına alınan toplam 4 şüpheli, sorgulanmak üzere emniyete götürüldü.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here