İslahiyespor’a Nijeryalı futbolcu transferi

0
244

Gaziantep’in İslahiye İlçesinde, Süper Amatör lig takımı islahiyespor 23 yaşındaki Nijeryalı Nsıdıbe Lınus Oliver’i renklerine bağladı.
Süper Amatör Ligde mücadele eden İslahiye spor sezonun ikinci yarısı için İzmir Güraltay’dan Nijeryalı Nsıdıbe Lınus Oliver’i kadrosuna kattı. Atatürk Stadı’nda İslahiyespor ile Nizip spor takımları karşılaştı. İlk maçına 21 numaları sırt formasıyla çıkan Nijeryalı Oliver, takım arkadaşlarının ve seyircinin ilgi odağı oldu. Maç öncesi sahaya çıkarken alkışlanan Nijeryalı Oliver, “1 yıl önce Türkiye ye geldiğini, Türkiye’yi çok sevdiğini, İzmir’den sonra Şimdi İslahiye spor’a transfer olduğunu burada takım arkadaşlarımla birlikte hedefinin islahiye spora büyük başarılar kazandırmak olacaktır” dedi.
Bir haftada takıma uyum sağladığını belirten teknik direktörü Uğur Yaşar, “Bu hafta aramıza katıldı. Bir haftadır beraber idmanlara çıkıyoruz, idmanlardaki hırsına baktığımızda bize faydalı olacaktır. Santrfor bölgesinde oynayan ve güçlü kuvvetli fizikli Futbolcumuzun takıma büyük bir güç katacağına inanıyoruz. Bir haftada takımdaki arkadaşlarıyla kaynaştı. Bir yıllığına sözleşme imzaladıklarını, dileğimiz uzun yıllar islahiye spora hizmet etmesidir” dedi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here