İşte GSO seçim sonuçları

0
300

Gaziantep Sanayi Odası’nda (GSO), Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçimi sona erdi. GSO hizmet binasında gerçekleştirilen seçimde, Oda’nın 4 bin 400’e yakın üyesi, 2018-2022 yıllarında Gaziantep ve Türkiye sanayisine yön verecek yönetim kadrosunu seçmek için sandık başına gitti.
Saat 09.00’da başlayan seçimde sanayiciler, 27 meslek grubunda 157 Meslek Komitesi üyesini ve 65 Meclis Üyesini seçti.
Meclis Başkanı Mustafa Topçuoğlu, 12’inci Grup olan, Tekstil Ürünleri, Kumaş ve İplik Boyama, Terbiye, Ev Tekstili, Battaniye Çuval İmalatı meslek komitesinden, Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu da 10 Nolu ‘’Pamuk Elyafının Bükülmesi ve Pamuk İpliği İmalatı’’ meslek komitesinden oyunu kullandı.
GSO’da 27 Meslek Komitesi’nin çoğunda tek liste ile seçime gidildi. 26 Meslek Komitesi tek liste çıkarırken, 1 Meslek Komitesi ise çift listeyle yarıştı.
“19 Nolu Sabun, Temizlik Ürünleri, Lastik, Kauçuk ve Tutkal İmalatı Meslek Grubunda iki liste çıktı.
Ülkemize örnek olacak, sakin ve huzurlu bir seçim ortamı yaşandığını belirten GSO Yönetim Kurulu Başkanı Adil Konukoğlu, sonuçların hayırlı olmasını diledi.

Eski Meslek Komitesi ve Meclis Üyelerine teşekkür eden Konukoğlu, yeni seçilenlere ise başarılar dileyerek, “Göreve gelen yeni sanayici arkadaşlarla birlikte Gaziantep’e hizmet etmeye devam edeceğiz. Yeni dönemde çıtamızı daha yukarı çıkarmak için çalışacağız” dedi.
Meslek Komitesi ve Meclis Üyelikleri seçiminin ardından, geçici sonuçlara ilişkin listeler ilan edildi. GSO’da 6 Nisan Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanı ve Üyesi, Meclis Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) delegeleri seçilecek.
GSO MESLEK KOMİTE SEÇİMLERİ GEÇİCİ SONUÇLARI ŞU ŞEKİLDE OLUŞTU:

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here