İYİ Parti Gaziantep il yönetiminde sürpriz isimler

0
800

Meral Akşener liderliğinde kurulan İYİ Parti Gaziantep İl yönetimini de belirleyerek startı verdi. İYİ Parti yöneticileri arasında sürpriz isimler de var.
Ziraat Mühendisi ve İş Güvenlik uzmanı İzzettin Şahin’in İl Başkanlığı’nda kurucu İl yönetim kurulu ve Disiplin kurulu üyeleri belli oldu. Kurucu İl Başkanı İzzettin Şahin, yönetim kurulunu belirlerken, toplumun tüm kesimlerini kucaklayan bir yönetim oluşturmanın gayreti içerisinde olduklarını söyledi.    
İzzettin Şahin, Türkiye’nin şu anda birlik, beraberlik ve ülke menfaatlerini ön planda tutan yönetimleri ihtiyacı olduğunu, yönetimi oluştururken de bunu ön planda tuttuklarını vurgulayarak,” Ötekileştirilen insanların ötekileştirilmemesini gözeterek, ülkede milli mutabakatın sağlanmasını göz önünde bulundurup mihengimize koyarak, tam mutabakatı sağlayacak değerleri İYİ Parti’de birleştirmenin çabası içerisinde olduk. Ülkemize ve Gaziantep’e hayırlı olsun. Yönetim Kurulumuza Türk siyasetine yeni kazandıracağımız arkadaşlarımızı da dahil ederek, önümüzdeki yıllarda ülke yönetiminde söz sahibi olabilecek yolları açtık” diye konuştu.
İYİ Parti İl Başkanı İzzettin Şahin, yönetim kurulu üyelerinin önümüzdeki günlerde, düzenlenecek toplantıda basın mensupları ile bir araya gelerek kamuoyuna tanıtımının yapılacağını da sözlerine ekledi.
İYİ Parti İl yönetim ve disiplin kurulu üyelere şu isimlerden oluştu:    
İYİ PARTİ İL YÖNETİM KURULU ÜYELERİ
İZZETTİN ŞAHİN ZİRAAT MÜH. İSG UZM. İL BAŞKANI
ABDULLAH YENİEKİNCİ İKTİSATÇI İL YÖN. KUR. ÜY.
M.ABDURRAHMAN ALBAYRAM TÜCCAR İL YÖN. KUR. ÜY.
AHMET KAHRAMAN MALİ MÜŞAVİR İL YÖN. KUR. ÜY.
AHMET KUCUR EMEKLİ İL YÖN. KUR. ÜY
AHMET NACAR MÜTEAHHİT İL YÖN. KUR. ÜY.
ARİF BOSTANCIERİ İŞ ADAMI İL YÖN. KUR. ÜY.
ASAF KOÇDAĞ SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
AYHAN BOZDOĞAN ECZACI İL YÖN. KUR. ÜY
AYHAN SEPİN DOKTOR İL YÖN. KUR. ÜY.
AYNUR KALEOĞLU İŞ KADINI İL YÖN. KUR. ÜY.
AYŞE ÖZTÜRK YÖNETİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
AYŞEGÜL ÇELEBİOĞLU EV HANIMI İL YÖN. KUR. ÜY.
AYŞEGÜL DALBUDAK MİMAR İL YÖN. KUR. ÜY.
BURÇİN CEYDA ÇELİKKAN İKTİSATÇI İL YÖN. KUR. ÜY.
BÜLENT GÖKSEVEN DİŞ HEKİMİ İL YÖN. KUR. ÜY.
CAN TUĞSUZ SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
DEMET BAY DESANATÖR İL YÖN. KUR. ÜY.
DENİZ KARA ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY
ERKAN OĞUZKAN ZİRAAT MÜH. İL YÖN. KUR. ÜY.
EYYÜP GÜNSOY SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
FATİH ÖZMEN AVUKAT İL YÖN. KUR. ÜY.
FATİN RÜŞTÜ ÖZGEN BANKACI İL YÖN. KUR. ÜY.
FİLİZ MAHSERECİ İÇ MİMAR İL YÖN. KUR. ÜY.
GÜLDEN ÇOPUR MAK. MÜH. İL YÖN. KUR. ÜY.
HALİL ÖZCAMUS İŞ ADAMI İL YÖN. KUR. ÜY.
HASAN ÖZDEMİR ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
İBRAHİM KAYA ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
İZZETTİN KOCALAR MÜTEAHHİT İL YÖN. KUR. ÜY.
KEMAL ŞAHAN YÖNETİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
LEVENT TANRIÖVER ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
M ALİ GÜNDOĞAN MÜTEAHHİT İL YÖN. KUR. ÜY.
BERTAN BÜYÜKUNCU MİMAR İL YÖN. KUR. ÜY.
MEHMET ÇELİK E BÜROKRAT İL YÖN. KUR. ÜY.
MEHMET KARAGÜLLÜ ECZACI İL YÖN. KUR. ÜY.
MEHMET ÖZBERK SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
MEHMET ŞAHİN ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
MESUT BULUT DOKTOR İL YÖN. KUR. ÜY.
MESUT KAHRAMAN SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
METİN DURAK NAKLİYATCI İL YÖN. KUR. ÜY.
OĞUZ HOCAOĞLU AVUKAT İL YÖN. KUR. ÜY.
MUSTAFA KEMAL ÖZTÜRK ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
MUSTAFA KEMAL UYSAL YÖNETİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
MUSTAFA KILIÇ MALİ MÜŞAVİR İL YÖN. KUR. ÜY.
NECDET KAZAZ SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
NERMİN TUZCU EV HANIMI İL YÖN. KUR. ÜY.
FATMA ÖZLEM MÜFTÜOĞLU İŞ KADINI İL YÖN. KUR. ÜY.
NİYAZİ ÇEVİK MÜH-İŞ ADAMI İL YÖN. KUR. ÜY.
NURİ ALPAN İŞ ADAMI İL YÖN. KUR. ÜY.
OKTAY ORAL MAK. MÜH. İL YÖN. KUR. ÜY.
RUKİYE BAŞKAYA TURİZMCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
SELEN OKUTUCU SİGORTACI İL YÖN. KUR. ÜY.
SEMA ALBAYRAM İŞ KADINI İL YÖN. KUR. ÜY.
SERKAN KARAKUŞ ECZACI İL YÖN. KUR. ÜY.
TAHİR ASLAN MATBAACI İL YÖN. KUR. ÜY.
TALAT KILICI İŞLETMECİ İL YÖN. KUR. ÜY.
TANER ASLAN HEPAR İL BŞK İL YÖN. KUR. ÜY.
TAYFUR ASLAN MAK. MÜH. İL YÖN. KUR. ÜY.
TUĞBA ARIK YÖNETİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
TURGAY KANAT GİYİM FİMA SAHİBİ İL YÖN. KUR. ÜY.
ÜMİT KIRATLI SANAYİCİ İL YÖN. KUR. ÜY.
LİNA OCAK İŞ KADINI İL YÖN. KUR. ÜY.
EYYÜP AKSOY İŞLETMECİ İL YÖN. KUR. ÜY.
BURCU TURAN AVUKAT İL YÖN. KUR. ÜY.
CELAL ERGÜLEÇ MİMAR İL YÖN. KUR. ÜY.
İSA KÖK EMEKLİ ASKER İL YÖN. KUR. ÜY.
HALİL İBRAHİM YİĞİT İŞLETMECİ İL YÖN. KUR. ÜY.
CENGİZ KILIÇ ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
HAKAN KAYAN ESNAF İL YÖN. KUR. ÜY.
ÖMER FARUK ÇİÇEK DİŞ HEKİMİ İL YÖN. KUR. ÜY.
MEHMET ASLANTAŞ TEKNİKER İL YÖN. KUR. ÜY.
İYİ PARTİ GAZİANTEP İL BAŞKANLIĞI DİSİPLİN KURULU ÜYELERİ
AYBÜKEN YILDIRIM AVUKAT
CUMA YILDIRIM MUHASEBECİ
DÜNDAR TAŞER AVUKAT
FATMA BÜYÜKGÜÇLÜ E BÜROKRAT
HATİCE NUR YILMAZ
KORKUT KÜÇÜKCAN İNŞAAT MÜH.
KÜRŞAT KORKMAZ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ
NECİP ATAY E MÜFETTİŞ
YAŞAR BÜYÜKOĞLU YAR. DOC.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here