Karacaburç’tan hizmet teşekkürü

0
259

Şehitkamil Belediyesi tarafından Karacaburç Mahallesi’ne yapılan hizmetler memnuniyetle karşılandı. Sosyal tesis, arazi yolu, park, futbol sahası gibi hizmetlerin yanı sıra cami yapımı için sağlanan destekler, mahalle sakinlerinin yüzünü güldürdü.
Kırsal bölgede bulunan mahallelere sağladığı yatırımlarla halkın çeşitli ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Şehitkamil Belediyesi, merkez mahallelere sağladığı tüm hizmetleri kırsalda bulunan mahallelere de sağlıyor. Karacaburç Mahallesine daha önce yaptığı sosyal tesis, arazi yolu, park, futbol sahası gibi hizmetlerle vatandaşın takdirini kazanan Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, mahalle halkının cami yapımı konusundaki talebine de duyarsız kalmadı. Karacaburç Mahallesi sakinleri, yeni yapılacak cami için eski caminin yıkımını gerçekleştiren ve yeni caminin temelini kazdıran Başkan Rıdvan Fadıloğlu’na teşekkür etti.
MAHALLENİN HİÇBİR SIKINTISI KALMADI
Mahalle sakinlerinin sağlanan genel hizmetlerden duyduğu memnuniyeti dile getiren Karacaburç Mahalle Muhtarı Nurettin Teze, şunları söyledi:
“Şehitkamil Belediye Başkanımız Rıdvan Fadıloğlu’nun çalışmalarından çok memnunuz. Allah, kendisinden razı olsun. Başkanımız, talep ettiğimiz tüm hizmetleri bize sağlıyor. Başkanımızdan, ilk olarak taziye evi yapılmasını istemiştik. Başkanımız sağ olsun hemen taziye evimizi yaptı. Başkanımız, taziye evinden sonra çocuklarımız için güzel bir park alanı yaptı. Başkanımız, çiftçimizin arazilerine rahat ulaşması adına mahallemizin tüm arazi yollarını açtı. Çiftçilerimiz, arazi yolları açılmadan önce bayağı bir sıkıntı yaşıyordu. Başkanımız yine gençlerimiz için güzel bir futbol sahası yaptı. Şu an herhangi bir sıkıntımız yok. Son olarak mahallemizin camisi eskimişti. Bu konuda yine Başkanımızdan yardım istedik. Eski caminin yıkılması ve yeni caminin temeli konusunda bir sıkıntımız vardı. Allah, Başkanımızdan razı olsun. Eski camimizi yıktı, oluşan hafriyatı taşıdı ve yeni camimizin temelini kazdı. Başkanımızın çok güzel hizmetleri var. Biz, verilen hizmetlerden çok memnunuz. Başkanımız, istediğimiz her hizmeti veriyor. Şu anda mahallemizin hiçbir sıkıntısı kalmadı. Mahalle sakinlerimiz yapılan hizmetlerden çok memnun.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here