Kitap dostları ödüllendirildi

0
263

Kütüphaneler Haftası’nı çeşitli etkinliklerle kutlayan Gaziantep Kolej Vakfı Özel Okulları’nda düzenlenen ödül töreninde kitap dostu seçilen öğrenciler Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan tarafından ödüllendirildi.
Öğrencilerin, kitap okumalarını geliştirmek ve alışkanlık kazanmalarını sağlamak için Gaziantep Kolej Vakfı Kütüphanesi tarafından düzenlenen ‘Kitap Dostları Ödülleri’ ortaokul öğrencileri arasından kütüphaneden en çok kitap okuyan öğrencilere verildi. GKV Kitap Dostları etkinliğinde 8-E sınıfından Ada Asal, 7-B sınıfından Benan Güneş, 6-E sınıfından Sıdıka Taşar ve 5-E Eylül Erdoğmuş Kitap Dostları Ödülünü almaya hak kazandı.
Öğrencilere ödüllerini veren GKV Özel Okulları Genel Müdür Yardımcısı Can Hoşcan, bu anlamlı etkinlikten ötürü kütüphane sorumlumuz Duygu Duygulu Dardağan’a teşekkür ederek öğrencilerini akademik ve sosyal alanda olduğu kadar entelektüel alanda da en iyi şekilde yetiştirmeyi hedefleyen GKV Özel Okullarının öğrencilerin kitap okuma alışkanlığını sürdürmesi ve bunu yaşam felsefesi haline getirmesi yönündeki çalışmalarını çeşitli etkinliklerle sürdürüleceğini söyledi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here