Konukoğlu’ndan başsağlığı mesajı

0
368

Gaziantep Sanayi Odası (GSO) Yönetim Kurulu Başkanı Adil Sani Konukoğlu, İstanbul Ticaret Odası (İTO) Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkan Yardımcısı İbrahim Çağlar’ın, geçirdiği kalp krizi sonucu vefat etmesinden derin üzüntü duyduğunu bildirdi.
Konukoğlu, “Sevgili dostum, 40 yıllık arkadaşım İbrahim Çağlar kardeşimi kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyim. Mekanı cennet olsun. Başta ailesi olmak üzere hepimizin başı sağ olsun” dedi.
İTO Yönetim Kurulu Başkanı Çağlar için başsağlığı mesajı yayımlayan Konukoğlu, Çağlar’ın vefat haberini büyük bir üzüntü ile öğrendiğini belirten Konukoğlu, şöyle devam etti:
“Türk iş dünyasının önde gelen temsilcilerinden olan değerli dostum İbrahim Çağlar nevi şahsına münhasır bir işadamıydı. Bugüne kadar üstlendiği görevlerle ülkemize çok büyük katkılar sağladı. Bu katkılar hiçbir zaman unutulmayacak. Kendisini rahmetle anıyor, ailesine sabır, sevenlerine, İTO üyeleri ve çalışanları başta olmak üzere, Türk iş dünyasına başsağlığı diliyorum.”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here