Mehteran Takımı gönüllere dokundu

0
218

Şahinbey Belediyesi çalışanları tarafından oluşturulan Şahinbey Belediyesi Mehteran Takımı, Gaziantep’e Gazilik unvanının verilişinin 97’nci yıl dönümü etkinlikleri kapsamında söylediği marşlarla vatandaşlara duygu yoğunluğu yaşattı. ‘Allahu Ekber Allahu Ekber, Ordumuz Olsun Daim Muzaffer’ nidaları Balıklı Parkı’nı inletti.
KUTLAMALARA DAMGA VURDU
Şahinbey Belediyesi, daha önce birçok programda ve 15 Temmuz nöbetlerinde vatandaşların yoğun ilgisini ve takdirine toplamıştı. Şahinbey Belediyesi’nin göz bebeği mehteran takımı Gazilik unvanının verilişinin 97’nci yıl dönümünde söylediği marşlarla ecdadı hatırlatarak, birlik ve beraberliği pekiştirdi.
Mehteran Takımı ile birlikte marşlar söyleyen vatandaşlar mehteran takımının kendilerini çok etkilediğini belirterek, “Ecdadımızın geçmişten bu yana savaşlarda düşmana korku veren mehteran takımını, bugün bizlerinde dinlemesi ve yeniden ruhumuza nakşedilmesi bizleri mutlu ediyor. Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve ekibine böyle bir hizmet sundukları için teşekkür ederiz” dedi.
BAYRAK DAĞITILDI
Şahinbey Belediyesi ayrıca Gaziantep’in Gazilik unvanının verilişinin 97’nci yıl dönümü etkinliklerinde vatandaşlara Türk Bayrağı dağıttı. Şahinbey Belediye Başkan Yardımcıları Cuma Güzel ve Erdal Kılınç, vatandaşlarla tek tek ilgilenerek, onlara en güzel hediye olan Türk Bayrağını hediye ettiler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here